Sūtījuma sagatavošana

Sūtījuma pareiza sagatavošana ir garantija, ka sūtījums tiks piegādāts laikus. Tas nozīmē, ka jāizvēlas pareizā izmēra kaste, kā arī pareizais iepakojuma materiāls un marķējumi.

Dokumenti

Transporta izmaksu izprašana

Mēs izmantojam tilpuma svara metodi, lai noteiktu sūtījuma svaru un attiecīgās nosūtīšanas izmaksas. Tilpuma svars ir sūtījuma blīvums, t.i., cik daudz vietas sūtījums aizņem salīdzinājumā ar tā faktisko svaru: jo lielāks ir sūtījums, jo lielāks ir tilpuma svars.


Pareiza iepakošana

Noteikumi

Lai sūtījums tiktu saņemts droši un tādā pašā stāvoklī, kādā to nosūtījāt, ir jāievēro piemērojamie noteikumi par iepakošanu.

Marķēšana

Ir ļoti svarīgi pievienot sūtījumam pareizu marķējumu, jo tas sniedz pārvadātājiem pamatinformāciju, piemēram, par galamērķi un par to, kā jāapietas ar sūtījumu.

Trausli un augstvērtīgi sūtījumi

Šādu veidu preču sūtīšanai ir nepieciešama papildu piesardzība. Tāpēc ir svarīgi pareizi iesaiņot un marķēt šīs preces, lai tādējādi mazinātu bojājuma risku pārvadāšanas laikā.

Iepakošanas vadlīnijas

Uzziniet, kā pareizi sagatavot preces transportēšanai: apskatiet, kā iepakot un aizlīmēt pakas, paliktņus un nestandarta veida sūtījumus un kā noformēt un piestiprināt sūtījumu uzlīmes.

 

Pārvadājumi ar TNT

  • Dažādu lielumu uzņēmumiem
  • Personalizētie tarifi regulāriem nosūtītājiem
  • Mēs paņemam jūsu sūtījumus, jūs ietaupāt laiku.
  • Tūlītējie tiešsaistes piedāvājumi lietotnē myTNT 2