Branża medyczna

Pomagamy innym ratować życie

Transport próbek medycznych poddany jest wielu restrykcjom i regulacjom. Zdajemy sobie sprawę, że to nie tylko doręczenie z punktu A do B. Często w grę wchodzi ludzkie zdrowie, a nawet życie. Wyspecjalizowany personel TNT zapewni wyjątkową i profesjonalną jakość transportu Waszej przesyłki.

Testy medyczne

Usługi dla sektora medycznego to specjalistyczne rozwiązania stworzone z myślą o przesyłkach dla medycznych programów badawczych. Wiemy, jak bardzo ewoluuje branża medyczna, a wraz z nią oczekiwania w zakresie transportu tego typu przesyłek. Nieprzerwanie doskonalimy paletę usług przeznaczonych dla sektora medycznego. Nasza oferta łączy w sobie usługę transportową oraz pakiet usług dodanych, w ramach którego zapewniamy klientom atesowane opakowania oraz dostawę niezbędnego chłodziwa do przewożonych próbek.

 

Mamy ponad 30 letnie doświadczenie w obsłudze sektora medycznego. Dajemy pewność naszym klientom, że ich testy dotrą w nienaruszonym stanie w wyznaczonym czasie.

 

Poprawimy wydajność Twojego łańcucha medycznych dostaw poprzez:

 

 • 40% redukcje kosztów transportu dzięki łączeniu sieci TNT i usług dedykowanych
 • Do 50% redukcji kosztów opakowań dzięki wypożyczanym, wysokiej jakości opakowaniom spejalistycznym
 • 15% zwiększenie dokładności budgetowej dzięki cennikom uproszczonym i prostym strukturom fakturowym
 • 20% poprawa czasu dostawy dzięki mniejszej liczbie przewoźników

Nasze usługi

 • Zintegrowana sieć połączeń oznacza do 50% mniej punktów przekazywania przesyłki na trasie, w porównaniu ze specjalistycznymi firmami przewozowymi.
 • Jesteśmy jedyną firmą ekspresowo doręczającą przesyłki oferującą dedykowane usługi oraz oferująca łączone doręczenia last-mile poprzez naszą zintegrowaną sieć połączeń drogowych w Europie.
 • Nasze atestowane opakowania w pełni zabezpieczą i zapewnią odpowiednie warunki przewozu próbkom medycznym.

Nasi pracownicy

Dedykowany zespół specjalistów bezpośrednio skontaktuje się z Twoim odbiorcą, aby uniknąć jakichkolwiek opóźnień i pomyłek. Specjaliści na bieżąco kontrolują proces doręczenia, przygotowują raporty temperatury z data logger-a i przekazują wszystkie informacje w zbiorczym raporcie do klienta.

Sprzęt medyczny

Przemysł urządzeń medycznych podlega wielu restrykcjom. Części i sprzęt musi być wykonany perfekcyjnie. Ich dystrybucja powinna być realizowana na dokładnie wyznaczony dzień i godzinę. Szpitale posiadają unikalną infrastrukturę, której obsługa jest dużym wyzwaniem dla firm transportowych. Lokalna wiedza o jednostce szpitalnej jest bardzo ważna. Dostępność Twojego produktu jest kluczowa i najważniejsza gdy chodzi o ludzkie życie.

 

Szybki i niezawodny transport to najlepsza alternatywa, aby utrzymywać właściwy stok magazynowy w szpitalach. Zapewnienie stałych i punktualnych doręczeń jest dużym wyzwaniem, ale nie dla TNT. Posiadamy bardzo rozległe doświadczenie w obsłudze sektora medycznego na całym świecie. Doręczamy przesyłki do ponad 17,000 szpitali na terenie Europy.

 

Możemy zwiększyć wydajność Twojego łańcucha dostaw poprzez:

 

 • Średnio 3.5% zmniejszenie szpitalnego stanu magazynowego, dzięki doręczeniom następnego dnia
 • Aż do 50% redukcja zapasów magazynowych spowodowanych kwestiami transportowymi
 • Aż do 80% redukcji kosztów przesyłek pilnych dzięki połączeniu sieci TNT z dedykowanymi transportami na początku i na końcu trasy (transport kombinowany)

Nasze usługi

 • Oferujemy doręczenia następnego dnia do 96% jednostek szpitalnych na terenie całej Europy - 7% więcj od konkurencji.
 • Wydajność naszej usługi to 98% - 2% więcej średnia w branży.
 • Jako jedyni posiadamy zintegrowaną sieć drogową, lotniczą i usług specjalnych pod jednym dachem.

Nasi pracownicy

 • Nasze zespoły specjalistów to dedykowany zespół dla Twojej firmy. To jeden kontakt we wszystkich sprawach związanych z transportem Twojej przesyłki.
 • Dedykowany personel medyczny doradzi wybór odpowiedniej opcji, zajmie się przygotowaniem niezbędnych procedur, wesprze merytorycznie w zakresie usług logistyczno-transportowych oraz będzie na bieżąco będzie analizował trasę Twojej przesyłki - od momentu jej odbioru do doręczenia.

Bądź w kontakcie z Healthcare People