Co chcesz wysłać?

Niezależnie od tego, czy chodzi o dokumenty, ładunki, czy o coś wymagającego nieco więcej planowania, znajdziemy najlepszy sposób na doręczenie Twojej przesyłki. A zatem rzuć nam wyzwanie, by dowiedzieć się, dlaczego na całym świecie wybierają nas klienci poszukujący przewoźnika oferującego usługi specjalne.

 

 

Dostarczamy wszystko

Od prehistorycznych szkieletów po najnowsze samochody solarne — przewoziliśmy już praktycznie wszystko. Możemy jednak pochwalić się szczególnym doświadczeniem w zakresie pewnych rodzajów wysyłek specjalistycznych.

 

 

 

Zaopatrzenie medyczne

Logistyka w branży medycznej wiąże się z wieloma wyzwaniami i podlega nietypowym regulacjom. Tutaj niewielkie detale mogą odgrywać znaczącą rolę. Weźmy na przykład szczepionki: nawet zmiana temperatury o 2°C może sprawić, że cała partia stanie się bezużyteczna.

 

Sprzęt przemysłowy

Motorem napędowym transportu i dystrybucji w przemyśle jest presja związana z dotrzymywaniem terminów klientów. Nasze doświadczenie i wiedza lokalna pozwolą Ci dotrzymać wszystkich złożonych klientom obietnic.

 

Nowoczesny sprzęt

W przypadku branży nowych technologii brak jednego elementu może spowodować awarię całego produktu. Pomagamy Ci w terminowym dostarczeniu wszystkiego, co potrzebne, umożliwiając Ci wywiązanie się z terminów związanych z produkcją i wprowadzeniem produktów na rynek.

Części motoryzacyjne

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy świadczyć szybkie, niezawodne i wyspecjalizowane usługi w motoryzacyjnym łańcuchu dostaw, zapobiegając opóźnieniom w zakładach i napędzając rozwój Twojego przedsiębiorstwa.