Night Express

Biznes nigdy nie śpi. My też nie. Świadcząc usługę Night Express, wspomagamy europejskie firmy jeszcze długo po zmroku. Prowadź działalność jak w zegarku dzięki możliwości nadawania przesyłek na koniec dnia i dostarczania ich do 8 rano. Pozwól, byśmy pracowali dla Ciebie w nocy, abyś mógł wyprzedzać konkurencję.

Poznaj usługę dopasowaną do Twoich potrzeb

Usługa Night Express pozwoli włączyć Twój magazyn do rozbudowanej sieci transportowej Night Express w Poland, poprawiając elastyczność, niezawodność i wydajność Twojego łańcucha dostaw.

Najpóźniejsze z możliwych godziny odbioru

Dzięki flocie samochodów ciężarowych, vanów i środków transportu powietrznego możemy zapewnić najpóźniejsze godziny odbioru przesyłek z Twojego magazynu.

 

Dostawa do godz. 8:00

Dostarczymy towary na miejsce przed początkiem kolejnego dnia roboczego.

Całkowita pewność bezpieczeństwa przesyłki  

W przypadku każdej przesyłki Night Express standardowo dostępna jest usługa jej śledzenia, a po doręczeniu klient otrzymuje potwierdzenie.

Zupełna wygoda dzięki doręczeniu mimo nieobecności odbiorcy.

Korzystając z usługi Night Express, można dostarczyć przesyłkę do lokalizacji, w której nie ma odbiorcy. Oznacza to, że Twój klient nie musi być obecny podczas doręczenia.

W jaki sposób usługa Night Express może mi pomóc?

Jeżeli Twoja działalność wymaga ciągłego dostarczania przesyłek pod wstępnie zdefiniowane adresy, usługa Night Express pozwoli przyspieszyć ten proces, kiedy będzie Ci to potrzebne.

  • Wysyłaj paczki na różne wstępnie zdefiniowane adresy, w tym na place budowy, do warsztatów samochodowych, magazynów, szafek depozytowych, szpitali, a nawet bezpośrednio do swojego technika pracującego w terenie w samochodzie służbowym.
  • Spraw, by Twoi pracownicy byli bardziej wydajni, umożliwiając im wcześniejsze rozpoczynanie napraw i kończenie ich tego samego dnia.
  • Usługa Night Express obejmuje odbiór produktów, co oznacza że przedmioty mogą zostać dostarczone z powrotem do magazynu lub innej lokalizacji.
  • Zoptymalizuj swoje zasoby, przechowując lokalnie tylko szybko zużywające się materiały.
  • Zredukuj koszty zarządzania transportem, współpracując z mniejszą liczbą przewoźników w celu oferowania usług regionalnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Night Express?

Nasi eksperci chętnie udzielą odpowiedzi na Twoje pytania.