Podporujeme své zákazníky i během Brexitu

Jednání o Brexitu pokračují a TNT se mezitím připravuje na hladkou implementaci nových procesů. Náš specializovaný projektový tým pro Brexit posuzuje potenciální dopady a vytváří akční plány. Naším cílem je plně vás podporovat v podnikání i v období změn.
 

V časech změn je dobré mít po ruce služby, na které je spoleh. Proto volte profesionálního partnera, se kterým se neztratíte. Máme již 72 let zkušeností s přepravou po celém světě. Díky našim znalostem mezinárodního obchodu, moderním IT systémům a stovkám odborníků na celní procesy se můžete spolehnout, že jsme připraveni na nadcházející události.

 

Dodávejte více na nové trhy

Zajistíme, aby se vaše zboží dostalo na správné místo ve správný čas.

Naše rozsáhlá přepravní síť nemá v Evropě konkurenci. S námi se připravíte už dnes na příležitosti, které přijdou v budoucnu.

RYCHLÝ PŘECHOD HRANIC

Když zasíláte s TNT, jsou vaše celní prohlášení jednodušší. Důvodem je fakt, že máme status oprávněného hospodářského subjektu (AEO), mezinárodně uznanou značku kvality, díky které naše zásilky prochází rychleji celním procesem.
 

VAŠE PODNIKÁNÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Detailně sledujeme, jak se situace ohledně Brexitu vyvíjí. Můžete si být jistí, že vám pomůžeme hladce implementovat veškeré nové procesy a regulace. I když momentálně není zcela zřejmé, co přesně Brexit přinese, nemusíte se bát. O všechny vaše přepravní potřeby se postaráme.

Zjistěte si více

Bez ohledu na to, v jakém sektoru podnikáte či jak velké je vaše podnikání, rádi vás vyslechneme a poradíme. Obzvlášť pokud máte nějaké obavy či konkrétní dotazy. 

Návštěvou těchto stránek a jejich používáním souhlasíte s uložením cookies společnosti TNT a jejích partnerů na váš počítač. Zjistěte více