Podporujeme své zákazníky i během Brexitu

Víme, že v období změn potřebujete partnera, na kterého je spolehnutí.  S mezinárodní přepravou máme dlouholeté zkušenosti.
Rádi vám poradíme tak, abyste zvládli brexit a vše, co je s ním spojené.

Užitečné informace o brexitu

Cesta k brexitu

Máte problémy se zorientovat v množství změn a zvratů ohledně brexitu?
Zde je náš průvodce, který pojednává o možných variantách a o tom, co mohou znamenat pro vaši firmu.

Seznam opatření pro brexit od FedExu a TNT

Jste připraveni na brexit? Zde najdete seznam požadavků, které vaše firma musí připravit.
 

Potřebné informace o variantě „No Deal".

Snažíte se zjistit, jak by varianta „No Deal“ mohla ovlivnit import a export vašeho zboží? Více o možných změnách, které se mohou dotknout i vašeho podnikání.

Slovník pojmů pro brexit

Pojmy od A do Z, které vám pomohou porozumět brexitu.
 

Často kladené otázky týkající se brexitu

Odpovídáme na nejčastěji kladené otázky o tom, jak může brexit ovlivnit vaše podnikání.

Jak se připravujeme na brexit

Jednání o brexitu pokračují a TNT se mezitím připravuje na hladkou implementaci nových procesů. Náš odborný projektový tým pro brexit posuzuje potenciální dopady a vytváří akční plány. Naším cílem je plně vás podporovat v podnikání i v období změn.
 

V časech změn je dobré mít po ruce služby, na které je spoleh. Proto volte profesionálního partnera, se kterým se neztratíte. Máme již 72 let zkušeností s přepravou po celém světě. Díky našim znalostem mezinárodního obchodu, moderním IT systémům a stovkám odborníků na celní procesy se můžete spolehnout, že jsme připraveni na nadcházející události.

Dodávejte více na nové trhy

Zajistíme, aby se vaše zboží dostalo na správné místo ve správný čas.

Naše rozsáhlá přepravní síť nemá v Evropě konkurenci. S námi se připravíte už dnes na příležitosti, které přijdou v budoucnu.

RYCHLÝ PŘECHOD HRANIC

Když zasíláte s TNT, jsou vaše celní prohlášení jednodušší. Důvodem je fakt, že máme status oprávněného hospodářského subjektu (AEO), mezinárodně uznanou značku kvality, díky které naše zásilky prochází rychleji celním procesem.
 

VAŠE PODNIKÁNÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Detailně sledujeme, jak se situace ohledně Brexitu vyvíjí. Můžete si být jistí, že vám pomůžeme hladce implementovat veškeré nové procesy a regulace. I když momentálně není zcela zřejmé, co přesně Brexit přinese, nemusíte se bát. O všechny vaše přepravní potřeby se postaráme.

Podpora mezinárodní přepravy

Bez ohledu na to, v jakém sektoru podnikáte či jak velké je vaše podnikání, rádi vás vyslechneme a poradíme. Obzvlášť pokud máte nějaké obavy či konkrétní dotazy.