TNT

U nás v TNT jsou vaši lidé a váš byznys srdcem všeho, co děláme

Každý den se snažíme propojovat podnikání s lidmi po celé planetě.

Každý den se snažíme propojovat podnikání s lidmi po celé planetě. Doručujeme miliony balíčků, dokumentů a paletových zásilek s péčí a pozorností – protože rozumíme tomu, jak moc důležitá je každá zásilka pro Vás a pro Vašeho zákazníka. Cokoliv potřebujete poslat. Kamkoliv to potřebujete poslat. Vše bereme osobně. Od chvíle, kdy váš obvyklý řidič vyzvedne zásilku, až po doručení vaším lokálním TNT kontaktem, neustále vás s vaším zákazníkem spojujeme. To vše jsme schopni udělat díky naší integrované síti ode dveří ke dveřím. Zároveň můžete mít o své zásilce dokonalý přehled pomocí naší online sledovací služby. A pokud má váš průmysl zvláštní požadavky pro odesílání, vše umíme zařídit. Můžete nám plně důvěřovat a plně se soustředit na rozšiřování vašeho podnikání.
 

Když nás nový zákazník požádá o urgentní zásilku – řekneme sebevědomě ano. I pokud je konečný termín zítřek, a i když jste nikdy nic předtím neposílali!
 

Jsme velmi hrdí na naši síť a technologie, ale na konci každého dne víme, že pouze díky spolupráci našich a vašich lidí se to může podařit.
 

Váš kontakt v zákaznickém centru TNT vás zná a také zná váš byznys. Je propojen se zaměstanci TNT, jejichž poslání je rozšiřovat vaše podnikání tím, že dostanou vaše dokumenty, balíčky a paletové zásilky přesně tam, kam je potřebujete dostat. Překonáváme překážky jako jsou hranice, dlouhé vzdálenosti, odlišné kultury, jazyky a měny.
 

Propojování lidí s jejich byznysy po celém světě, napomáhání jim a rozšiřování jejich podnikání, to je přesně to, co děláme.
 

V TNT rozumíme tomu, že kvalita vztahu mezi Vámi a vaším zákazníkem je stejně tak důležitá, jako doručení slíbené zásilky. Všichni máme zákazníky, ale my v TNT pracujeme s lidmi, kteří pracují pro zákazníky. Jsou to lidé, kteří ocení zvláštní pozornost, opravdovou péči a respekt. Toto vše utváří kvalitní vztahy a oddanost, která všechny potěší a je prospěná podnikání. A proto jsme to, čím jsme.
 

To je důvod, proč se ujišťujeme, že naše služba je skutečně osobní. To je důvod, proč jsme něco navíc. To je důvod, proč se nazýváme TNT.