TNT posiluje služby na severoevropských trzích

Amsterdam, 15. září 2015

TNT posiluje své mezinárodní expresní doručovací služby do severoevropských zemí. Vylepšila letecká spojení se Švédskem a Finskem a kapacitně rozšířila takzvané "last-mile" doručení do velkých obchodních center.
 

S těmito vylepšeními, která vešla v platnost na přelomu srpna a září, TNT zvětšila pokrytí služeb s doručením v dopoledních hodinách ve Švédsku, Dánsku, Norsku a Finsku. TNT tak může obsloužit o 15% více poštovních adres a o 34% více firem v regionu následující pracovní den ještě před polednem. Společnosti posílající urgentní balíky nebo těžké zásilky do nebo ze severoevropských států mohou vybírat z větší nabídky přepravních možností.
 

Konkrétně TNT přidala nebo zlepšila doručení před 12. hodinou polední ve městech jako jsou Stockholm, Göteborg a Malmö ve Švédsku, Aarhus a Aalborg v Dánsku, Oslo a Stavanger v Norsku a také Helsinky ve Finsku*.
 

„Navýšili jsme počet oblastí doručení mezinárodních zásilek do druhého dne dopoledne v severoevropských státech, abychom pomohli našim zákazníkům, kteří vyžadují rychlost a jistotu. Tato nejnovější vylepšení jsou součástí naší strategie Outlook vedoucí k upevnění pozice TNT v Evropě," říká Ian Clough, výkonný ředitel TNT pro Evropu.
 

Toto rozšíření služeb je možné díky nedávným operačním vylepšením silniční a letecké sítě TNT. Od 7. září TNT obnovila lety z Liege do Stockholmu, konkrétně na letiště Arlanda (ARN) a Örebro (ORB). Na této trase létá pětkrát týdně Boeing 737 a v porovnání s předchozími lety do letiště Västerås umožňuje časnější příletové časy pro import a pozdější odlety pro export. Také ve Švédsku TNT vybrala nové distribuční partnery, aby zrychlila doručování ve Stockholmu, Malmö, Örebro a jejich okolí.
 

Finský denní nákladní let z Liege do Turku bude mít nyní jedno mezipřistání v Helsinkách. Tento krok umožňuje TNT dosáhnout hlavního města o tři hodiny dříve než předtím a poskytnout více možností dopoledních doručení v této oblasti. Let ještě před polednem pokračuje do Turku a v nočních hodinách se vrací zpět do Liege. TNT posílila své vyzvedávací a doručovací kapacity v Helsinkách, aby podpořila tento krok.
 

V Dánsku TNT zvýšila své kapacity v Kodani a Billundu, aby mohla doručit více zásilek před 12:00. Učinila tak i v Norsku v oblastech Osla a Stavangeru.
 

*Kompletní seznam poštovních směrovacích čísel s garantovaným časem doručení je k dispozici na internetových stránkách TNT.com.