Valmistame oma kliente Brexitiks ette

Täida oma Brexiti kontroll-loend

Kuna Brexiti läbirääkimised alles jätkuvad, tunnevad paljud ettevõtted end tuleviku suhtes ebakindlalt. Seetõttu vajad teenuseid, mida saad usaldada.
Meie pühendunud ja erinevaid osakondi hõlmav Brexiti töörühm on hinnanud potentsiaalseid mõjusid ja teinud plaane, et tagada Sinu ettevõtte suunamine läbi mis tahes muutuste.
 

Selleks et saaksid end veelgi paremini ette valmistada, panime kokku kasuliku tööriistakomplekti. Seda uuendatakse Brexiti protsessi käigus pidevalt ja see sisaldab kõike vajalikku, et saaksid oma ettevõtte tuleviku jaoks valmis seada.

Brexiti uuendus

Ühendkuningriigile anti planeeritud Brexiti kuupäeva jaoks kuus kuud pikendust.

Ühendkuningriik lahkub nüüd plaanipäraselt EList 31. oktoobril 2019, või varem, kui enne seda jõutakse kokkuleppele.

Sinu Brexiti tööriistakomplekt

FedExi ja TNT Brexiti kontroll-loend

Kas oled Brexitiks valmis?
Vaata, mida Sinu ettevõte peab ettevalmistamiseks tegema.

Brexiti terminite sõnastik 
Tähestiku järjekorras esitatud kasulikud terminid, mis aitavad eksportivatel ja importivatel ettevõtetel Brexitis edukalt koostööd teha.

Vajalik teave kokkuleppe mittesaavutamise korral

Kas soovite teada, kuidas kokkuleppe mittesaavutamise Brexit võib mõjutada kaupade importimist ja eksportimist? Vaadake, mida muudatused võivad teie ettevõtte jaoks tähendada.

Korduma kippuvad küsimused Brexiti kohta

Vastame kõige sagedamini tekkivatele küsimustele
selle kohta, kuidas Brexit võib mõjutada
teie ettevõtet.

Brexiti ressursid

Miks saad FedExi ja TNT-d usaldada

Muutuste perioodil vajad partnerit, keda saab usaldada. Kuna FedEx omandas TNT, on meil kokku 117 aasta pikkune ülemaailmse transpordi kogemus. Tänu meie suurepärastele teadmistele rahvusvahelisest kaubandusest ja sadadele tollispetsialistidele võid olla kindel, et oleme kõigeks eesootavaks täiesti valmis.

Saatke uutele turgudele veelgi enam

Hoolitseme selle eest, et Sinu kaubad jõuavad õigesse kohta õigeks ajaks. Meie kombineeritud katvus ja ühenduvus tähendavad, et võid olla kindel, et meie maailma suurim kaubaveo lennuliin ja suurepärane Euroopa maanteevõrgustik aitavad Sinu ettevõttel tutvuda uute võimalustega juba täna.


KIIRESTI ÜLE PIIRI

Teie tollideklaratsioonid on FedExi ja TNT-ga saates lihtsamad.  Seda seetõttu, et oleme mõlemad volitatud ettevõtjad (AEO), mis tähendab, et meil on rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteeditähis, mis võimaldab saadetisi tollist kiiresti läbi viia.


TEIE ETTEVÕTE ENNEKÕIKE

Jälgime Brexitiga seonduvat tähelepanelikult ja võite olla kindlad, et aitame teil uued protsessid ja regulatsioonid sujuvalt kasutusele võtta. Kuigi ei saa täpselt kindel olla, mida Brexit endaga kaasa toob, oleme pühendunud teie saatmisvajaduste täitmisele.

Toetame rahvusvahelisi tarneid

Ootame meiega ühendust võtma igas suuruses ja valdkonnas ettevõtteid, eriti kui teil on küsimusi või muresid, millele soovite lahendusi leida.