Toetame oma kliente Brexiti ajal

Mõistame, et vajad muutuste ajal pädevat partnerit.  Oleme kogenud, globaalselt ühendatud ja valmis
aitama sinu ettevõttel edukalt Brexitis ning sellest kaugemalgi orienteeruda.

Sinu Brexiti tööriistakomplekt

Teekond Brexitini

Kas soovite teada, mida Brexit võib endaga kaasa tuua?
Vaadake meie juhendist, missugused on võimalikud tulemused ja mida igaüks neist võib teie ettevõtte jaoks tähendada.
 

 

FedExi ja TNT Brexiti kontroll-loend

Kas olete Brexitiks valmis? Vaadake, mida teie ettevõte peab ettevalmistamiseks tegema.

 

Vajalik teave kokkuleppe mittesaavutamise korral

Kas soovite teada, kuidas kokkuleppe mittesaavutamise Brexit võib mõjutada kaupade importimist ja eksportimist? Vaadake, mida muudatused võivad teie ettevõtte jaoks tähendada.

Brexiti terminite sõnastik

Tähestiku järjekorras esitatud kasulikud terminid, mis aitavad eksportivatel ja importivatel ettevõtetel Brexitis edukalt koostööd teha.

Korduma kippuvad küsimused Brexiti kohta

Vastame kõige sagedamini tekkivatele küsimustele selle kohta, kuidas Brexit võib ettevõtet mõjutada.

Kuidas Brexitiks valmistume?

Brexiti läbirääkimised jätkuvad ja seetõttu valmistub TNT uusi protsesse sujuvalt rakendama. Meie pühendunud ja erinevaid osakondi hõlmav Brexiti töörühm hindab potentsiaalseid mõjusid ja teeb plaane, et tagada sinu ettevõtte suunamine läbi mis tahes muutuste.
 

Muutuste perioodil tuleb kasutada teenuseid, mida saate usaldada. Seetõttu vajate asjatundlikku partnerit, kes juhatab teid sel eesoleval teel. Meil on 72 aasta pikkune ülemaailmse transpordi kogemus. Tänu meie suurepärastele teadmistele rahvusvahelisest kaubandusest, tipptasemel IT-süsteemidele ja sadadele tollispetsialistidele võite olla kindlad, et oleme kõigeks eesootavaks täiesti valmis.

Saatke uutele turgudele veelgi enam

Hoolitseme selle eest, et teie kaubad jõuavad õigesse kohta õigeks ajaks.

Meie katvus ja ühenduvus tähendavad, et võite olla kindlad, et meie suurepärane Euroopa maanteevõrgustik aitab teie ettevõttel tutvuda uute võimalustega juba täna.

KIIRESTI ÜLE PIIRI

Teie tollideklaratsioonid on TNT-ga saates lihtsamad. Seda seetõttu, et oleme volitatud ettevõtja (AEO), mis tähendab, et meil on rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteeditähis, mis võimaldab saadetisi tollist kiiresti läbi viia.
 

TEIE ETTEVÕTE ENNEKÕIKE

Jälgime Brexitiga seonduvat tähelepanelikult ja võite olla kindlad, et aitame teil uued protsessid ja regulatsioonid sujuvalt kasutusele võtta. Kuigi ei saa täpselt kindel olla, mida Brexit endaga kaasa toob, oleme pühendunud teie saatmisvajaduste täitmisele.

Toetame rahvusvahelisi tarneid

Ootame meiega ühendust võtma igas suuruses ja valdkonnas ettevõtteid, eriti kui teil on küsimusi või muresid, millele soovite lahendusi leida.