Toetame oma kliente Brexiti ajal

Mõistame, et vajad muutuste ajal pädevat partnerit.  Oleme kogenud, globaalselt ühendatud ja valmis
aitama sinu ettevõttel edukalt Brexitis ning sellest kaugemalgi orienteeruda.

Sinu Brexiti tööriistakomplekt

FedExi ja TNT Brexiti kontroll-loend

Kas olete Brexitiks valmis? Vaadake, mida teie ettevõte peab ettevalmistamiseks tegema.

 

Vajalik teave kokkuleppe mittesaavutamise korral

Kas soovite teada, kuidas kokkuleppe mittesaavutamise Brexit võib mõjutada kaupade importimist ja eksportimist? Vaadake, mida muudatused võivad teie ettevõtte jaoks tähendada.

Brexiti terminite sõnastik

Tähestiku järjekorras esitatud kasulikud terminid, mis aitavad eksportivatel ja importivatel ettevõtetel Brexitis edukalt koostööd teha.

Korduma kippuvad küsimused Brexiti kohta

Vastame kõige sagedamini tekkivatele küsimustele selle kohta, kuidas Brexit võib ettevõtet mõjutada.

Kuidas Brexitiks valmistume?

Brexiti läbirääkimised jätkuvad ja seetõttu valmistub FedEx Express uusi protsesse sujuvalt rakendama. Meie pühendunud ja erinevaid osakondi hõlmav Brexiti töörühm hindab potentsiaalseid mõjusid ja teeb plaane, et tagada Sinu ettevõtte suunamine läbi mis tahes muutuste.
 

Muutuste perioodil tuleb kasutada teenuseid, mida saate usaldada. Seetõttu vajate asjatundlikku partnerit, kes juhatab teid sel eesoleval teel. Kuna FedEx omandas TNT, on meil kokku 117 aasta pikkune ülemaailmse transpordi kogemus.  Tänu meie suurepärastele teadmistele rahvusvahelisest kaubandusest, tipptasemel IT-süsteemidele ja sadadele tollispetsialistidele võite olla kindlad, et oleme kõigeks eesootavaks täiesti valmis.

Saatke uutele turgudele veelgi enam

Hoolitseme selle eest, et teie kaubad jõuavad õigesse kohta õigeks ajaks.

Meie kombineeritud katvus ja ühenduvus tähendavad, et võite olla kindlad, et meie maailma suurim kaubaveo lennuliin ja suurepärane Euroopa maanteevõrgustik aitavad teie ettevõttel tutvuda uute võimalustega juba täna.

KIIRESTI ÜLE PIIRI

Teie tollideklaratsioonid on FedExi ja TNT-ga saates lihtsamad.  Seda seetõttu, et oleme mõlemad volitatud ettevõtjad (AEO), mis tähendab, et meil on rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteeditähis, mis võimaldab saadetisi tollist kiiresti läbi viia.
 

TEIE ETTEVÕTE ENNEKÕIKE

Jälgime Brexitiga seonduvat tähelepanelikult ja võite olla kindlad, et aitame teil uued protsessid ja regulatsioonid sujuvalt kasutusele võtta. Kuigi ei saa täpselt kindel olla, mida Brexit endaga kaasa toob, oleme pühendunud teie saatmisvajaduste täitmisele.

Toetame rahvusvahelisi tarneid

Ootame meiega ühendust võtma igas suuruses ja valdkonnas ettevõtteid, eriti kui teil on küsimusi või muresid, millele soovite lahendusi leida.