Toetame oma kliente Brexiti ajal

Brexiti läbirääkimised jätkuvad ja seetõttu valmistub TNT uute protsesside sujuvaks rakendamiseks. Meie pühendunud ja erinevaid osakondi hõlmav Brexiti töörühm hindab potentsiaalseid mõjusid ja teeb plaane, et tagada teie ettevõtte suunamine läbi mis tahes muutuste.
 

Muutuste perioodil tuleb kasutada teenuseid, mida saate usaldada. Seetõttu vajate asjatundlikku partnerit, kes juhatab teid sel eesoleval teel. Meil on 72 aasta pikkune ülemaailmse transpordi kogemus. Tänu meie suurepärastele teadmistele rahvusvahelisest kaubandusest, tipptasemel IT-süsteemidele ja sadadele tollispetsialistidele võite olla kindlad, et oleme kõigeks eesootavaks täiesti valmis.

 

Saatke uutele turgudele veelgi enam

Hoolitseme selle eest, et teie kaubad jõuavad õigesse kohta õigeks ajaks.

Meie katvus ja ühenduvus tähendavad, et võite olla kindlad, et meie suurepärane Euroopa maanteevõrgustik aitab teie ettevõttel tutvuda uute võimalustega juba täna.

KIIRESTI ÜLE PIIRI

Teie tollideklaratsioonid on TNT-ga saates lihtsamad. Seda seetõttu, et oleme volitatud ettevõtja (AEO), mis tähendab, et meil on rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteeditähis, mis võimaldab saadetisi tollist kiiresti läbi viia.
 

TEIE ETTEVÕTE ENNEKÕIKE

Jälgime Brexitiga seonduvat tähelepanelikult ja võite olla kindlad, et aitame teil uued protsessid ja regulatsioonid sujuvalt kasutusele võtta. Kuigi ei saa täpselt kindel olla, mida Brexit endaga kaasa toob, oleme pühendunud teie saatmisvajaduste täitmisele.

Loe lisaks

Ootame meiega ühendust võtma igas suuruses ja valdkonnas ettevõtteid, eriti kui teil on küsimusi või muresid, millele soovite lahendusi leida. 

Seda veebilehte külastades ja kasutades nõustud sellega, et TNT ja ta partnerid kasutavad küpsiseid. Loe lisaks