TNT

TNT-s on Sinu inimesed ja ettevõte kogu meie tegevuse keskmes.

Iga päev läbime pikki vahemaid, et ühendada kogu planeedil inimesi ja
ettevõtteid.

Iga päev läbime pikki vahemaid, et ühendada kogu planeedil inimesi ja ettevõtteid. Toimetame miljoneid pakke, dokumente ja kaubasaadetisi kohale hoolikalt ja tähelepanelikult, sest mõistame, kui tähtis on iga pakk Sulle ja Su kliendile. Olenemata sellest, mida Sul on vaja saata ja kuhu Sul on vaja seda saata, võtame asja isiklikult. Hoiame Sind Su kliendiga ühenduses alates hetkest, mil Su kohalik kuller paki peale võtab, kuni hetkeni, mil Su kliendi kohalik TNT kontaktisik selle kohale toimetab. Saame seda teha tänu oma integreeritud uksest ukseni võrgustikule. Sa võid isegi jälgida selle toimumist, kasutades veebis meie jälgimisteenust. Ja kui Sinu valdkonnas on spetsiaalsed saatmisnõuded, peame neist kinni. Võid töö tegemise meie kätte usaldada, et olla vaba ja keskenduda ettevõtlusele. 

 

Kui uus klient palub kauba kiirkorras kohale toimetada, ütle enesekindlalt „jah”. Isegi kui tähtaeg on homme ja isegi kui Sa ei ole kunagi varem meie saatmisteenust kasutanud!

 

Oleme väga uhked oma võrgustiku ja inimeste üle, aga päeva lõpus teame, et kogu tulemus põhineb meie inimeste koostööl Sinu inimestega.

 

Sinu kliendihalduse kontaktisik TNT-s tunneb Sind ja Su ettevõtet. Ta on ühenduses 58 000 teise TNT töötajaga, kelle missioon on arendada Sinu ettevõtet, toimetades Sinu dokumendid, pakid ja kaubasaadetised sinna, kuhu need on vaja viia, ületades selliseid takistusi nagu piirid, vahemaa, kultuurid, keel ja valuutad.

 

Meie ülesanne on ühendada inimesi ja nende ettevõtteid kogu maailmas, neid aidates ja nende ettevõtteid arendades.

 

TNT-s mõistame, et kliendisuhte kvaliteet on sama tähtis kui lubatud saadetise kohaletoimetamine. Meil kõigil on kliendid, aga TNT-s suhtleme inimestega, kes töötavad klientide heaks. Need on inimesed, kes hindavad erilist tähelepanu ning tõelist hoolt ja austust. See loob kvaliteetse suhte ja usaldusväärsuse, mis teeb kõigile heameelt ja on hea ettevõtlusele. Ja meile meeldibki nii tegutseda.

 

Seetõttu tagame, et meie teenus on tõesti isiklik. Seetõttu teeme oodatust rohkem. Ja seetõttu ütleme enda kohta TNT.