Mida soovid saata?

Kui dokumendid, kaubasaadetised või miski muu nõuab veidi rohkem kavandamist, leiame parima viisi, kuidas Su saadetis punktist A punkti B toimetada. Esita meile väljakutse ja saa teada, miks oleme maailma parim eriveoteenuste osutaja.

 

 

Me saadame kõike

Oleme tarninud kõike, alates eelajaloolistest skelettidest kuni päikseauto tehnoloogia viimase sõnani. Siiski on teatud liiki eritarneid, milles oleme eriti kogenud.

 

 

 

Meditsiinitarbed

Meditsiinitarvete vedaja peab tulema toime ainulaadsete eeskirjade ja väljakutsetega. Siin võib isegi väga väike vahe asja täielikult muuta. Võtame näiteks vaktsiinid. Isegi 2 °C suurune temperatuurimuutus võib muuta kogu partii kasutuskõlbmatuks.

 

Tööstusseadmed

Tööstusseadmete vedu ja turustusprotsessi iseloomustab surve pidada kinni Su klientide tähtaegadest. Meie kogemus ja kohalike olude tundmine aitab Sul pidada kinni igale kliendile antud kõikidest lubadustest.

 

Kõrgtehnoloogilised kaubad

Kõrgtehnoloogia puhul on nii, et kui üks komponent on puudu, on kogu toode läbikukkunud. Tagame, et Sul oleks kõik, mis vaja, ja just siis, kui vaja, et Su ettevõte saaks täita kõik tootmise ja turuletoomise tähtajad.

Mootorsõidukite varuosad

Meie kogemus tähendab, et suudame osutada Sinu mootorsõidukite tarneahelas kiireid, usaldusväärseid ja eriteenuseid, võimaldades Su tehastel pidada kinni ajakavast ja aidates kaasa Su ettevõtte arengule.