משלוח של פריטים גדולים וכבדים

בין אם אתה רוצה לשלוח קופסה מלאה בספרים, משטח לבנים או צי שלם של כלי רכב, תוכל לסמוך על השירותים שלנו שישמחו לטפל במשא הכבד.

מה נחשב ככבד?

כל חבילה שמשקלה מעל 23 ק"ג מסווגת כמשלוח כבד על-פי התקנות הרשמיות. למרות זאת, אין הדבר אומר שהיא תישלח על משטח. משלוחים מתחת ל-70 ק"ג יכולים בדרך כלל להישלח ללא משטח, למרות שזה משתנה בהתאם לאזור.

> > >

מה נחשב כגדול?

למרות שאין סיווג רשמי לסחורות גדולות, כל דבר שצריך להישלח על משטח מסווג בדרך כלל בקטגוריה הזאת.

 

עמלה בגין מידות חריגות עשוי להתווסף למשלוחים גדולים בהתאם לשירות שתבחר. לשירותים חסכוניים ולשירותים פנים-ארציים, עמלה זו חלה על משלוחים הגדולים מ-2.4 x 1.2 x 1.8 מ'. לשירותי אקספרס, המידות הן 1.2 x 1.2 x 1.5 .

50 0 k >

מה נחשב כמידות גדולות יתר על המידה?

לכל פריט בודד ששוקל יותר מ-500 ק"ג או שהוא גדול מכדי למקם אותו על משטח יידרש פיתרון ייחודי שיעוצב בידי צוות המומחים שלנו. למשל, סחורות שדורשות מתקן הרמה, ציוד תעשייתי.

משלוחים גדולים או כבדים במהירות הדרושה לך

Economy Express

*המחיר הטוב ביותר

לאלה שצריכים למצוא את האיזון בין מהירות לתקציב, אקונומי אקספרס מבטיחה שהסחורות הגדולות והכבדות שלך יישלחו בלי להעמיס עליך בשורה התחתונה.

עד 7,000 ק"ג

Express

*מהיר

כשמהירות היא הגורם החשוב ביותר, אקספרס היא האפשרות הטובה ביותר להבטיח שהסחורות הגדולות והכבדות שלך יגיעו ליעדן בהקדם האפשרי, אפילו אם זה לפני 9:00 , 10:00 בבוקר או 12:00 בצהריים ביום למחרת.

עד 500 ק"ג

שירותים מיוחדים

*משלוחים מיוחדים

בין אם מדובר במשלוח בדרך האוויר, הים או היבשה – או שמדובר במשלוח דחוף שדורש רכב ייעודי – תוכל לסמוך על צוות המומחים שלנו שימצא פיתרון המתאים למשלוח שלך.

כל דבר וכל סחורה

אריזה של משלוח גדול או כבד

קופסאות כבדות

אנחנו יכולים לקבל קופסאות במשקל של עד 70 ק"ג ללא משטח, אבל חיוני שכל מי שמעורב בתהליך המשלוח יהיה מודע לכך שמדובר במשלוח כבד. הצמדת תוויות לקופסאות שמשקלן מעל 23 ק"ג עם תיוג "כבד" תעזור להבטיח את בטיחותם של האנשים שיטפלו בהן.

משטחים

המשטח המושלם לא מספק רק יציבות והגנה – הוא גם עוזר להימנע מעלויות נוספות. החיובים שלנו מבוססים על שילוב בין משקל לנפח ולפיכך כל דבר שגוזל שטח נוסף או שאינו מאפשר יצירת מערום על המשטח עשוי להוביל לחיובים נוספים.

מידות גדולות יתר על המידה

אם אתה שולח משהו בגודל לא רגיל או שמשקלו עולה על 500 ק"ג, ייתכן שתצטרך עזרה באריזה ובמשלוח. אנא צור קשר עם שירות הלקוחות כדי שנוכל לעזור לך בשלב הבא.

יצירת הזמנה

בין אם אתה רוצה לשלוח קופסה מלאה בספרים, משטח לבנים או צי שלם של כלי רכב, אתה יכול לסמוך על השירותים שלנו שישמחו לטפל במשא הכבד.

 

 

 

עקוב אחר המשלוח שלך

נפרדת לשלום מהמשלוח הכבד או הגדול שלך? יופי! הוא יגיע במהרה לידי המקבל.

בינתיים, תוכל לעקוב אחר התקדמות המשלוח באמצעות הזנת מספר המשלוח (המטען) שלך ב-Track & Trace. בין אם המשלוח נשלח לכתובת בהמשך הרחוב או לצדו השני של העולם, הסחורה שלך לא צריכה לעזוב את טווח ראייתך.

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד