Dėžių paruošimas

Kaip išvengti siuntos sugadinimo ir vėlavimo

Pakuodami prekes atkreipkite dėmesį į menkiausias detales, kad išvengtumėte siuntos sugadinimo ir vėlavimo. Štai ką galite padaryti norėdami prisidėti prie to, kad kiekviena jūsų siunčiama dėžė būtų pristatyta laiku ir puikios būklės.

Kaip padaryti dėžes tvirtesnes

1. Rinkitės kokybę

Naudotos dėžės nėra tokios tvirtos. Įsitikinkite, kad jūsų dėžė yra standi ir sausa, joje nėra skylių ir nėra kitaip pažeista.

2. Nepalikite tuščių ertmių

Per didelis užpildo kiekis sumažina pakuotės tvirtumą. Nenaudokite dėžių, kurios yra per didelės turiniui siųsti ir į kurias reikės dėti daug užpildo. Nes jos gali būti suspaustos.

3. Sunkios dėžės

Priimame dėžes iki 70 kg be padėklo, tačiau jei dėžė sveria daugiau kaip 30 kg, gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Ant dėžių, kurių svoris didesnis kaip 23 kg, užklijuokite etiketę „HEAVY“ (sunki).

2 3 - 7 0 kg

 

4. Užklijuokite raidės H forma

Naudokite kokybišką lipniąją juostą klijuodami ją H raidės forma dėžės viršuje ir apačioje; nenaudokite juostų ar virvių. Jei dėžė sunki, sutvirtinkite ją diržais.

5. Aiškiai pažymėkite

Nuimkite senas etiketes. Naujas etiketes klijuokite taip, kad brūkšninis kodas būtų plokščias (neužlenktas per kraštą). Etiketės kopiją įdėkite į dėžę.

Maksimalūs matmenys

"Economy Express"

2,4 x 1,2 x 1,8 m
1 000 kg/vnt.
7 000 kg/siunt.

„Express"

2,4 x 1,2 x 1,5 m
500 kg/vnt.
500 kg/siunt.

Puiku!

Pakuodami būkite atidūs

Jūsų pakuotė turi atitikti mūsų minimalius reikalavimus.