Nestandartinių prekių paruošimas

Kaip užtikrinti saugų gabenimą

Pakuojant ir tvarkant dideles, sunkias ar nestandartinės formos prekes reikalingas papildomas dėmesys. Dažnai tokių siuntų negalima užkrauti ar dėti ant konvejerių. Todėl Jums gali tekti sumokėti papildomą mokestį. Jei Jūsų siuntai reikalinga papildoma priežiūra, kreipkitės pagalbos į mus.

Nestandartinės prekės

Cilindrai

Sunkūs cilindro formos daiktai turi būti priveržti diržais prie padėklo. Įsitikinkite, kad krovinys nėra išsikišęs už padėklo ribų ir jį galima užkrauti.

Palaidi daiktai

Didelius palaidus daiktus pritvirtinkite prie padėklo. Vėliau galite sukonstruoti aplink juos apsauginį medinį rėmą arba uždengti juos apversta dėže. Naudokite papildomą paminkštinimą, kad uždengtumėte visas atviras aštrias briaunas.

Aštrūs / Išsikišę daiktai

Aštrius daiktus apvyniokite apsauginiu paminkštinimu prieš dėdami į dėžę. Visuomet pasirūpinkite, kad jie nebūtų išsikišę iš pakavimo dėžės, nes kraunant siuntas kyla pažeidimų pavojus. Jeigu reikia, naudokite didesnę dėžę arba padėklą.

Sunkūs / didelių gabaritų daiktai

Maksimalus siuntos svoris ir matmenys skiriasi priklausomai nuo paslaugos. Jei siunta didesnė nei 2,4 m x 1,2 m x 1,5 m (I x P x A) arba sunkesnė nei 500 kg, kreipkitės į Klientų aptarnavimo skyrių.

240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

Žymėjimas

Maršruto ir visas kitas informacines etiketes klijuokite ant plokščio siuntos paviršiaus. Jei klijuojate prie medžio, gumos ar audinio, pritvirtinkite etiketes papildoma juosta, sąkabomis arba klijais.

Saugiai ir patikimai

Atsakingai pakuokiteke

Pakuotė turi atitikti bent minimalius mūsų nustatytus reikalavimus.

Susipažinkite su taisyklėmis