Nestandartinių siuntų paruošimas

Kaip užtikrinti saugų transportavimą

Pakuojant ir tvarkant dideles, sunkias arba neįprastos formos siuntos dalis reikia elgtis atsargiau. Paprastai jų negalima krauti vienos ant kitos arba ant konvejerio juostos transportuojant. Dėl šios priežasties jums gali būti taikomas papildomas mokestis. Jei jūsų siuntai reikalinga speciali priežiūra, susisiekite su mumis pasitarti.

Nestandartinių siuntų pakavimo patarimai

Cilindrai

Sunkūs cilindro formos daiktai turi būti diržais pritvirtinti prie padėklo. Įsitikinkite, kad krovinys nėra išsikišęs už padėklo ribų ir jį galima užkrauti. Lengvesni cilindro formos daiktai gali būti pakuojami į trikampę siuntos dėžę.

Nesupakuoti daiktai

Nesupakuoti daiktai turi būti įdėti į dėžę ir (arba) diržais pritvirtinti prie padėklo. Naudokite papildomą paminkštinimą, kad uždengtumėte visas atviras aštrias briaunas. 

Aštrūs / išsikišę daiktai

Aštrius daiktus apvyniokite apsauginiu paminkštinimu prieš dėdami į dėžę. Visuomet pasirūpinkite, kad jie nebūtų išsikišę iš pakavimo dėžės, nes kraunant siuntas vieną ant kitos kyla pažeidimų pavojus. Jeigu reikia, naudokite didesnę dėžę arba padėklą.

Sunkūs / itin dideli daiktai

Maksimalūs matmenys ir svoris priklauso nuo paslaugos. Jei siuntos viršija 2,4 x 1,2 x 1,5 m (ilgis x plotis x aukštis) arba 500 kg, susisiekite su Klientų aptarnavimo skyriumi.

240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

Siuntų žymėjimas

Raskite lygų paviršių ir užklijuokite maršruto etiketę bei visas būtinas specialios priežiūros etiketes. Jei medžiagos yra medinės, guminės arba iš audinių, papildomai naudodami lipniąją juostą, įkabes arba klijus pritvirtinkite etiketes.

 

Patarimas: etiketės kopiją įdėkite į dėžę. 

Sauga ir užtikrinimas

Pakuodami būkite atidūs

Jūsų pakuotė turi atitikti mūsų minimalius reikalavimus.

Daugiau pakavimo gairių