Padėklų paruošimas

Kaip užtikrinti tvirtumą ir stabilumą

Tinkamai paruoštas padėklas ne tik išliks stabilus ir apsaugotas visos kelionės metu, bet padės jums išvengti papildomų išlaidų. Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo siuntos svorio ir tūrio, tad jei jūsų siunta užima daug vietos ar yra neužkraunama, jos pervežimui gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Patarimai, kaip tobulai paruošti padėklus

1. Kraukite dėžes vieną ant kitos

Taip užtikrinsite maksimalų krovinio pakuotės tvirtumą. Jei dėžių turinys yra kietas, norėdami padidinti krovinio stabilumą galite jas dėti lyg mūrydami plytas.

2. Nepalikite išsikišusių dalių

Siunčiami daiktai turi išsitekti padėklo plote, o išsikišusių dalių negali būti. Nelygių padėklų nepriimame.

3. Viršus turi būti lygus

Padėklo paviršius turi būti lygus ir tvirtas, kad ant jo būtų galima dėti kitą padėklą. Neužkraunamiems padėklams bus taikomas papildomas mokestis.

4. Apjuoskite diržais arba apvyniokite plėvele

Naudokite du diržus iš abiejų pusių ir (arba) pakavimo plėvelę, kad krovinys tvirtai laikytųsi ant padėklo. Diržai ir plėvelė turi apimti ir padėklą.

5. Aiškiai pažymėkite

Etiketės turi būti pritvirtintos ant šono, o ne viršuje, nes ant jūsų padėklo viršaus gali būti uždėtas kitas padėklas. Neužkraunami padėklai turi būti pažymėti etiketėmis. 

 

Patarimas: užkraunamų padėklų atveju etiketės kopiją įdėkite į vieną iš ant padėklo esančių dėžių. Neužkraunamų padėklų, kuriuose yra nestandartinių daiktų, atveju etiketę užklijuokite ant gaminio; jei gaminys bus suvyniotos, etiketę ant jo užklijuokite prieš įvyniodami.

Tobulas padėklas

Pakuodami būkite atidūs

Jūsų pakuotė turi atitikti mūsų minimalius reikalavimus.