Medicinos pramonės specialistai

Padedame Išsaugoti gyvybes ir pagerinti žmonių sveikatą

Medicinos pramonės logistikoje būtina laikytis specialių teisės aktų ir įveikti neįprastus iššūkius. Puikiai suprantame, kad labai svarbu ne tik pristatyti iš taško A į tašką B, bet ir rasti gydymo būdus bei gerinti žmonių gyvenimą. Teikiame rinkoje pirmaujančias, patirtimi ir profesionalumu pagrįstas paslaugas, kad medicinos specialistai galėtų dirbti savo gyvybiškai svarbų darbą.

Klinikiniai tyrimai

Klinikiniai tyrimai yra itin konkurencinga verslo sritis. Mokslinių tyrimų ir plėtros proceso sparta yra labai svarbus veiksnys, nukrypus nuo griežčiausių taisyklių gaunami nepatikimi rezultatai, todėl galimas vėlavimas ir finansiniai nuostoliai.

 

Medicinos pramonei paslaugas teikiame daugiau kaip 30 metų, todėl mūsų darbuotojai puikiai žino, su kokiomis problemomis susiduriama medicininių tyrimų ir medicininių siuntų gabenimo srityse. Galite būti ramūs, nes Jūsų medicininės siuntos pasieks tyrimų vietas laiku ir tinkamos būklės.

 

Galime patobulinti jūsų medicininių preparatų tiekimo grandinę:

 

 • iki 40% sumažinti gabenimo išlaidas naudodami savo gabenimo tinklą ir specialistų paslaugas;
 • iki 50% sumažinti pakavimo išlaidas naudodami nuomojamas, kokybiškas ir pakartotinai naudojamas pakuotes;
 • 15% padidinti biudžeto įvykdymo tikslumą naudodami supaprastintą kainos nustatymo ir sąskaitų išrašymo sistemą;
 • 20% padidinti pristatymą laiku sumažindami kiekvienos siuntos gabenimo kurjerių skaičių.

Mūsų paslaugos

 • Specialios klientų aptarnavimo komandos rengia susitikimus su klinikinių tyrimų produktų gavėjais, siekdamos padėti išvengti klientų sąlygotų klaidų.

 • Šios komandos stebi gabenimo procesą, informuoja apie temperatūros matuoklių duomenis ir būklę.

Naudinga atsisiųsti

Medicininė įranga

Medicininė įranga naudojama gyvybėms gelbėti, todėl ji labai atidžiai kuriama, gaminama ir ruošiama. Gabendami šiuos produktus Jūsų klientams, taip pat stengiamės būti labai atidūs, atsidavę ir kompetentingi. Kad medicinos specialistai galėtų išsaugoti gyvybes, labai svarbu, jog jie galėtų naudotis Jūsų produktais.

 

Greitas ir patikimas gabenimas yra patraukli alternatyva, palyginti su brangiai kainuojančiu siuntų sandėliavimu ligoninėse. Siuntų pristatymas į ligonines kai kam gali pasirodyti sunkiai įgyvendinama užduotis, tik ne mums. Siuntas pristatome į daugiau kaip 17000 ligoninių visoje Europoje.

 

Galime patobulinti Jūsų medicininės įrangos tiekimo grandinę:

 

 • 3,5 % sumažinti ligoninėse saugomų siuntų kiekius pasiūlydami pristatymo kitą dieną paslaugą;
 • iki 50 % sumažinti produktų trūkumo dėl su gabenimu susijusių problemų tikimybę;
 • iki 80 % sumažinti greitųjų siuntų išlaidas sujungdami tinklą ir pasiūlydami specialią „pirmosios mylios“ ir „paskutinės mylios“ paslaugą.

Mūsų paslaugos

 • Naudojame vieną integruotą tinklą, todėl, palyginti su kitomis profesionaliomis gabenimo įmonėmis, tiekimo grandinėje galime iki 50 % sumažinti perdavimo taškų skaičių.
 • Ne tik teikiame ypač greito pristatymo paslaugas, bet ir specialaus surinkimo bei "paskutinės mylios" pristatymo paslaugas naudodami savo unikalų Europos kelių tinklą.
 • Naudodami aukščiausius reikalavimus atitinkančią geros kokybės daugkartinę pakuotę Jūsų siuntą nugabensime be jokių kliūčių.

Mūsų darbuotojai

 • Mūsų pagalbos medicinos pramonės sektoriui skyrius yra vienintelis TNT kontaktinis asmuo, su kuriuo Jums reikia susisiekti.
 • Mūsų speciali medicinos pramonei paslaugas teikianti komanda aktyviai stebi siuntas nuo jų paėmimo iki pristatymo taško, pradeda paslaugų atnaujinimo (jei reikia) procesą ir suteikia Jums galimybę matyti visą siuntos gabenimo procesą.

Naudinga atsiųsti

Susisiekite su medicinos pramonės specialistais