Ką norite siųsti?

Rasime geriausią būdą nugabenti Jūsų siuntą iš taško A į tašką B, kas tai bebūtų: dokumentai, krovinys ar ypatinga, daugiau planavimo reikalaujanti siunta. Taigi, išbandykite mus ir sužinokite, kodėl esame žinomi pasaulyje kaip Specialiąsias paslaugas teikiantis vežėjas.

 

 

Siunčiame viską

Gabenome beveik viską – nuo priešistorinių skeletų iki naujausių saulės energija varomų automobilių. O kai kuriose specializuotose srityse esame itin patyrę.

 

 

 

Medicininės prekės

Sveikatos priežiūros srityje logistikai taikomi išskirtiniai reikalavimai ir kyla ypatingų iššūkių. Čia ir mažiausios paklaidos gali būti itin svarbios. Pvz. vakcinos. Vos 2 °C temperatūros pokyčio užtenka, kad visa partija būtų nebetinkama naudoti.

 

Pramoninė įranga

Gamybos pramonės produkcijos gabenimo ir paskirstymo procese svarbiausia įvykdyti klientų keliamus pristatymo reikalavimus. Mūsų patirtis ir profesionalai kiekvienoje šalyje padės įvykdyti visus Jūsų klientams duotus pažadus.

 

Aukštosios technologijos

Aukštųjų technologijų srityje vienos detalės trūkumas gali sugadinti visą gaminį. Pasirūpinsime viskuo, ko Jums reikia, ir tada, kai to reikia, kad galėtumėte laiku pagaminti ir įdiegti visas technologijas.

Automobilių dalys

Mūsų patirtis reiškia, kad galime teikti greitas, patikimas ir kvalifikuotas paslaugas Jūsų automobilių dalių tiekimo grandinėje, užtikrindami, kad Jūsų gamyklose darbas vyktų laiku, o verslas plėstųsi.