Muitinės formalumai

Gabenant prekes į užsienį jos gali būti užlaikytos muitinėje. Sužinokite, ko tikėtis siunčiant tarptautines siuntas ir kaip sumažinti muitinimui sugaištamą laiką.

Sklandus muitinės formalumų sutvarkymas

Siuntimo taisyklės

Taisyklių įvairovė reiškia, kad eksportuoti į atskiras šalis gali tekti skirtingai. Įsitikinkite, kad žinote visus licencijų reikalavimus, ypatingas nuostatas ir ribojamas ar draudžiamas prekes šalyje, į kurią siunčiate.

Tvarkingi dokumentai

Jei norite sklandaus muitinės formalumų sutvarkymo, itin svarbu iš anksto paruošti reikiamus dokumentus. Įsitikinkite, kad komercinėje sąskaitoje pateikėte visą būtiną informaciją, nes pagal ją muitinės pareigūnai klasifikuos ir įformins Jūsų siuntą.

Muitai ir mokesčiai

Tarptautinėms siuntoms dažnai taikomi importo mokesčiai ir muitai, bet tai nereiškia, kad jie turi užklupti Jus netikėtai. Kadangi mokesčiai skiriasi priklausomai nuo paskirties vietos ir siuntos vertės, įsitikinkite, kad nuodugniai išsiaiškinote, kiek Jūs arba siuntėjas turėsite mokėti.

Pradėkite tarptautinį siuntimą

TNT padės išvengti rūpesčių ir biurokratinių kliūčių

Adreso patikrinimas

Paprastai muitinė turi patikrinti Jūsų siuntos kilmę ir paskirties vietą. Mūsų duomenų bazės automatiškai patikrina adresus, todėl iš anksto žinosite, ar Jūsų prekės galės pasiekti galutinę paskirties vietą.

Internetinė komercinė sąskaita

Pilna ir išsami komercinė sąskaita yra itin svarbi norint, kad muitinės procedūros vyktų sklandžiai. Galite pagreitinti procesą paruošdami komercinę sąskaitą internetu „my TNT“ programoje arba atsisiųsdami šabloną iš mūsų svetainės.

Sekite siuntą "nuo durų iki durų"

Iškeliavusi iš šalies Jūsų siunta nedingsta, todėl akivaizdu, jog turėtumėte matyti, kur ji yra. Siuntų sekimo įrankis "Track & Trace" padės Jums rasti savo siuntą bet kur pasaulyje ir informuos, kada planuojame ją pristatyti gavėjui.

Eksporto ir importo temos