Kas yra ličio baterijos?

Tai yra maži energijos šaltiniai, palaikantys mūsų pasaulio jungtis. Įkraunamos ličio jonų baterijos tiekia energiją nešiojamiesiems kompiuteriams ir telefonams. Neįkraunamos ličio metalo baterijos tiekia energiją laikrodžiams ir automobilių raktelių nuotolinio valdymo pultams.

Kodėl jos laikomos pavojingomis?

Trumpai? Tiesiog gali sukelti gaisrą

Ličio baterijų energija skirta prietaisų veikimui palaikyti: maitina juos valandų valandas ar dienų dienas. Todėl jose yra itin daug elektros energijos. Jeigu jos netinkamai supakuotos

arba jų pakuotė pažeidžiama transportavimo metu, ličio baterijos gali sukelti trumpąjį jungimą, dėl to perkaisti ir užsiliepsnoti.

Prastos kokybės arba falsifikuotos baterijos kelia didžiausią pavojų, nes jos nėra praėjusios tinkamo privalomojo testavimo.

Kur būna ličio baterijų?

10 populiariausių siuntų, kuriose yra ličio baterijų:

1. Nešiojamieji kompiuteriai ir planšetės

2. iPhon ir iPad įrenginiai

3. Mobilieji telefonai

4. Matavimo įranga

5. Medicinos prietaisai

6. Riedžiai

7. Elektriniai dviračiai

8. Elektriniai įrankiai

9. Automatiniai išoriniai
defibriliatoriai

10. Dronai

Kur galiu sužinoti išsamiau?

Atsisiųskite mūsų .PDF gaires apie ličio baterijų siuntimą. Arba galite susisiekti su mumis. 

Kas už tai atsakingas?

Siuntėjas turi pasirūpinti, kad pavojingos prekės būtų tinkamai deklaruotos, supakuotos ir paženklintos bei būtų pateikti tinkami dokumentai kilmės, tranzito ir paskirties šalims.

 

Mes galime Jums tik padėti laikytis šių taisyklių. Šiek tiek kolektyvinio darbo ir Jūsų pavojingos prekės bus išsiųstos netrukdomai.

Turite klausimų?

Jei abejojate dėl Jūsų siuntos priskyrimo pavojingoms prekėms, tiesiog susisiekite su mūsų ekspertais paspausdami mygtuką apačioje. Jie atsakys į rūpimus klausimus apie pavojingas prekes ir patars ką daryti, kad siuntimo procesas būtų sklandus.