Degvielas piemaksa Eiropas valstīs

(izņemot Lielbritāniju un Īriju)

 

Šobrīd spēkā esošie degvielas piemaksas izcenojumi:

2018.gada 28.oktobris - 2018.gada 01.decembris - 18.50%
2018.gada 30.septembris - 2018.gada 27.oktobris - 17.50%
2018.gada 01.septembris - 2018.gada 29.septembris - 17.50%

Degvielas piemaksa balstās uz ASV Līča Piekrastes (USGC) noteikto cenu par petrolejas tipa reaktīvo dzinēju degvielas galonu. Tā tiks koriģēta katru mēnesi, pamatojoties uz noapaļoto vidējo cenu par petrolejas tipa reaktīvo dzinēju degvielas galonu. Lai lejupielādētu jaunāko cenu tabulu no savas tīmekļa vietnes, noklikšķiniet šeit.
 

No 2018. gada 1. janvāra esam atjauninājuši degvielas piemaksas indeksa tabulu. Degvielas piemaksa tiek koriģēta katru mēnesi saskaņā ar ASV Līča Piekrastes (USCG) noteikto cenu par petrolejas tipa reaktīvo dzinēju degvielas galonu cenu izmaiņām saskaņā ar šādu skalu:

Ievērībai: degvielas piemaksas indeksa piemērošanā būs 2 mēnešu nobīde. Piemēram, aprīļa mēneša vidējā reaktīvās degvielas patēriņa vienreizējā cena tiks publicēta maija otrajā nedēļā un izmantota, aprēķinot piemaksu jūnijā.

 

TNT patur tiesības mainīt indeksētās degvielas piemaksas rādītājus un tabulu bez iepriekšēja brīdinājuma. Gan piemaksas apjomu, gan piemērojamības ilgumu TNT nosaka tikai un vienīgi pēc saviem ieskatiem. Ja degvielas piemaksa paaugstinās virs maksimālās vērtības vai nokrītas zem minimālās vērtības, vai arī tiek mainītas sprūda punkti, iepriekšējā tabula tiks atjaunināta.

 

Lūdzam regulāri sekot informācijai un izmaiņām mājas lapā.

Apmeklējot un lietojot šo vietni, jūs piekrītat TNT un tā partneru sīkdatņu izvietošanai savā ierīcē. Uzziniet vairāk