Degvielas piemaksas Eiropā


TNT piemēro uz indeksu bāzētu degvielas piemaksu visiem sūtījumiem. Tā tiek noteikta atbilstoši petrolejas tipa reaktīvo dzinēju degvielas tābrīža cenai ASV līča piekrastē (USGC) (balstoties uz ASV Enerģētikas informācijas pārvaldes (EIA) publicēto informāciju šeit).

Nedēļa

Nedēļas cena

Dolāri par galonu

Degvielas piemaksa

Visi pakalpojumi


No 2020. gada 6 janvāra TNT degvielas piemaksa tiks pielāgota reizi nedēļā saskaņā ar tālāk redzamo tabulu.

TNT Eiropā

Cenu diapazons

Dolāri par galonu*

Degvielas piemaksa

* Vismaz, taču mazāk nekā

Degvielas piemaksas indekss tiks piemērots ar divu nedēļu nobīdi. Piemēram, piemaksa 2019. gada 21. janvārī tika aprēķināta atbilstoši 11. janvārī izziņotajai vidējai cenai. Degvielas piemaksas izmaiņas stājas spēkā katru pirmdienu. Informācija par katras nedēļas degvielas piemaksu būs pieejama ap piektdienas laiku pirms piemērojamās piemaksas stāšanās spēkā.

Degvielas cenas indekss un degvielas piemaksa ir publicētas ar laika nobīdi. TNT var piemērot ilgāku laika nobīdi, ja degvielas cena vietnē eia.gov ir publicēta novēloti.

TNT patur tiesības mainīt degvielas piemaksas indeksu un tabulu bez iepriekšēja brīdinājuma. Gan piemaksas apmēru, gan ilgumu TNT nosaka tikai un vienīgi pēc saviem ieskatiem. Ja degvielas piemaksa pārsniedz maksimālo vērtību vai nesasniedz minimālo vērtību, vai notiek izmaiņas kontrolsliekšņos, iepriekš norādītā tabula tiks atjaunināta.

Lūdzu, apmeklējiet šo lapu, lai uzzinātu papildu informāciju par degvielas piemaksu.