Degvielas piemaksas Eiropā


TNT piemēro uz indeksu bāzētu degvielas piemaksu visiem sūtījumiem. Tā tiek noteikta atbilstoši petrolejas tipa reaktīvo dzinēju degvielas tābrīža cenai ASV līča piekrastē (USGC) (balstoties uz ASV Enerģētikas informācijas pārvaldes (EIA) publicēto informāciju šeit).

Nedēļa

Nedēļas cena

Dolāri par galonu

Degvielas piemaksa

Visi pakalpojumi


No 2019. gada 5. augusta TNT degvielas piemaksa tiks pielāgota reizi nedēļā saskaņā ar tālāk norādīto tabulu. 

TNT Eiropā

Cenu diapazons

Dolāri par galonu*

Degvielas piemaksa

* Vismaz, taču mazāk nekā

Degvielas piemaksas indekss tiks piemērots ar divu nedēļu nobīdi. Piemēram, piemaksa 2019. gada 21. janvārī tika aprēķināta atbilstoši 11. janvārī izziņotajai vidējai cenai. Degvielas piemaksas izmaiņas stājas spēkā katru pirmdienu. Informācija par katras nedēļas degvielas piemaksu būs pieejama ap piektdienas laiku pirms piemērojamās piemaksas stāšanās spēkā.

Laikā no 2018. gada 31. decembra līdz 2019. gada 6. janvārim un no 2019. gada 7. janvāra līdz 2019. gada 13. janvārim TNT bija papildu vienas nedēļas nobīde starp degvielas cenām un degvielas piemaksu. TNT var piemērot ilgāku laika nobīdi, ja degvielas cenas publicēšana vietnē eia.gov tiek aizkavēta.

TNT patur tiesības mainīt degvielas piemaksas indeksu un tabulu bez iepriekšēja brīdinājuma. Gan piemaksas apmēru, gan ilgumu TNT nosaka tikai un vienīgi pēc saviem ieskatiem. Ja degvielas piemaksa pārsniedz maksimālo vērtību vai nesasniedz minimālo vērtību, vai notiek izmaiņas kontrolsliekšņos, iepriekš norādītā tabula tiks atjaunināta.

Lūdzu, pārbaudiet šo lapu regulāri, lai uzzinātu papildu ziņas un jaunāko informāciju par degvielas piemaksu.