Podpora pre našich zákazníkov počas Brexitu

V súlade s pokračujúcimi rozhovormi o Brexite sa spoločnosť TNT pripravuje na bezproblémové zavedenie nových postupov. Naša špecializovaná pracovná skupina pre Brexit vyhodnocuje možné dopady a pripravuje plány, aby sme zaistili, že dokážeme podporiť vaše podnikanie bez ohľadu na možné zmeny.
 

V časoch zmien potrebujete služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Potrebujete profesionálneho partnera, ktorý vám pomôže zorientovať sa v nových podmienkach. Máme 72-ročné skúsenosti s celosvetovým zasielaním. Naše znalosti medzinárodného obchodu, špičkové IT systémy a stovky colných špecialistov vám zaručujú, že sme dokonale pripravení vykročiť do budúcnosti.

 

Posielajte viac na nové trhy

Zabezpečíme, aby sa váš tovar dostal v správny čas na to správne miesto.

Naše pokrytie a prepojenie znamená, že sa môžete spoľahnúť na bezkonkurenčnú európsku cestnú sieť, ktorá dodá vašej spoločnosti potrebnú istotu, aby ste už dnes mohli preskúmať možnosti zajtrajška.

RÝCHLA CESTA CEZ HRANICE

Vaše colné vyhlásenia sú jednoduchšie, keď posielate s TNT. Je to preto, že máme status schváleného hospodárskeho subjektu (AEO), čo je medzinárodne uznávaný znak kvality, ktorý povoľuje rýchly prechod zásielok cez colné úrady.
 

VAŠA SPOLOČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Pozorne sledujeme vývoj Brexitu a môžete si byť istí, že vám pomôžeme zaviesť všetky nové postupy a predpisy bez akýchkoľvek problémov. Hoci ešte nikto nevie s istotou povedať, čo so sebou Brexit prinesie, môžete byť pokojní s vedomím, že spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sme splnili vaše prepravné potreby.

Zistiť viac

Budeme radi, keď sa nám ozvete bez ohľadu na veľkosť vašej firmy a odvetvie, v ktorom pôsobíte, najmä, ak máte obavy alebo otázky, ktoré sa nás chcete opýtať. 

Návštevou tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. Zistiť viac