Podpora pre našich zákazníkov počas Brexitu

Chápeme, že v časoch veľkých zmien potrebujete partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť.  Máme skúsenosti, globálne prepojenie a sme pripravení
pomôcť vašej firme úspešne prejsť obdobím Brexitu.

Váš Brexit pomocník

Kontrolný zoznam FedEx a TNT pre Brexit

Ste pripravení na Brexit? Pozrite si, čo všetko je potrebné vo vašej firme urobiť.

 

Všetko, čo potrebujete vedieť o Brexite bez dohody

Snažíte sa zistiť ako by prípadný Brexit bez dohody mohol ovplyvniť dovoz a vývoz tovaru? Vašu firmu by postihli tieto zmeny.

Rozlúštenie Brexit žargónu

Základné pojmy od A po Z pre firmy, ktoré vyvážajú a dovážajú tovar, na úspešné zvládnutie Brexitu.

Často kladené otázky spojené s Brexitom

Odpovedáme na tie najbežnejšie otázky o tom, ako môže Brexit ovplyvniť vašu firmu.

Ako sa pripravujeme na Brexit

V súlade s pokračujúcimi rozhovormi o Brexite sa FedEx Express pripravuje na bezproblémové zavedenie nových postupov. Naša špecializovaná pracovná skupina pre Brexit vyhodnocuje možné dopady a pripravuje plány, aby sme zaistili, že dokážeme podporiť vaše podnikanie bez ohľadu na možné zmeny.
 

V časoch zmien potrebujete služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Potrebujete profesionálneho partnera, ktorý vám pomôže zorientovať sa v nových podmienkach. Akvizícia TNT spoločnosťou FedEx spojila 117-ročné skúsenosti v oblasti celosvetového doručovania.  Naše znalosti medzinárodného obchodu, špičkové IT systémy a stovky colných špecialistov vám zaručujú, že sme dokonale pripravení vykročiť do budúcnosti.

Posielajte viac na nové trhy

Zabezpečíme, aby sa váš tovar dostal v správny čas na to správne miesto.

Naše kombinované pokrytie a prepojenie znamená, že sa môžete spoľahnúť na najväčšiu svetovú leteckú sieť a bezkonkurenčnú európsku cestnú sieť, ktorá dodá vašej spoločnosti potrebnú istotu, aby ste už dnes mohli preskúmať možnosti zajtrajška.

RÝCHLA CESTA CEZ HRANICE

Vaše colné vyhlásenia sú jednoduchšie, keď posielate s FedEx a TNT.  Je to preto, že obe spoločnosti majú status schváleného hospodárskeho subjektu (AEO), čo je medzinárodne uznávaný znak kvality, ktorý povoľuje rýchly prechod zásielok cez colné oddelenia.
 

VAŠA SPOLOČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Pozorne sledujeme vývoj Brexitu a môžete si byť istí, že vám pomôžeme zaviesť všetky nové postupy a predpisy bez akýchkoľvek problémov. Hoci ešte nikto nevie s istotou povedať, čo so sebou Brexit prinesie, môžete byť pokojní s vedomím, že spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sme splnili vaše prepravné potreby.

Podpora medzinárodnej prepravy

Budeme radi, keď sa nám ozvete bez ohľadu na veľkosť vašej firmy a odvetvie, v ktorom pôsobíte, najmä, ak máte obavy alebo otázky, ktoré sa nás chcete opýtať.