Importné služby

Preberte kontrolu nad svojimi zásielkami zo zahraničia

Objednanie vyzdvihnutia zásielky vo viac ako 175 krajinách je rovnako jednoduché, ako jej vyzdvihnutie vo vašej vlastnej kancelárii

 

TNT služba Express Import odstraňuje ťažkosti z dovozu zásielok zo zahraničia. Pre užívateľov myTNT je príjem zásielok taký jednoduchý, ako ich posielanie – s odosielateľom v zahraničí sa vôbec nemusíte kontaktovať. Vyzdvihneme pre vás dokumenty, balíky aj ťažký náklad vo viac ako 175 krajinách sveta, preclíme ich a doručíme kuriérom až k vašim dverám tak rýchlo, ako to potrebujete. Faktúru vám vystavíme v eurách v slovenskom jazyku.

 

Služba je dostupná cez myTNT a okrem slovenčiny máte na výber z viac ako 30 jazykov vrátane angličtiny, španielčiny, nemčiny, francúzštiny, taliančiny či zjednodušenej čínštiny, takže váš partner v cudzine dostane informácie o vyzdvihnutí zásielky vo svojom jazyku.

 

Ako u všetkých expresných doručovateľských služieb TNT, aj v prípade Express Importu získate cenovú kalkuláciu ešte pred objednaním služby, takže si môžete vybrať, ako rýchlo chcete mať zásielku doručenú a za aké náklady.

 

Vyberte si rýchlosť a čas doručenia pre svoje importné zásielky z týchto Express služieb:

 

Express: 9:00 - 10:00 - 12:00
Economy Express: 12:00 
 

POZNÁMKA: Možnosti služby závisia od adresy vyzdvihnutia a adresy doručenia zásielky.