Poistenie zásielky

Pre pokoj na duši

S každou zásielkou narábame s maximálnou opatrnosťou, avšak niektoré okolnosti nedokážeme ovplyvniť. TNT Poistenie pokrýva všetky riziká straty alebo fyzického poškodenia až do výšky plnej hodnoty tovaru.

 

Každá zásielka je krytá základným ručením – tak, ako je stanovené v Prepravných podmienkach TNT. Toto základné ručenie však pokrýva poistenie zásielky v závislosti od jej hmotnosti, nie hodnoty.

Službu TNT Poistenie si objednáte rýchlo a jednoducho spolu s prepravou a všetko ostatné je už na nás. Takže nepotrebujete žiadneho ďalšieho dodávateľa.

Výhody poistenia zásielky:

Pokoj na duši                        Vaša zásielka je poistená proti všetkým rizikám až                                                   do výšky jej plnej hodnoty.1
Výhodná cena                      Príplatok max. 1 % z ceny tovaru.2
Jednoduché objednanie   Pri objednávaní kuriéra si jednoducho zvolíte TNT                                                   Poistenie.
Celosvetové pokrytie         Poistíme takmer každú zásielku vo viac ako 200                                                   krajinách sveta.

 

1Nevzťahuje sa na poškodenia zásielky zapríčinené nevhodným prepravným balením. Pre viac informácií pozrite Prepravné podmienky TNT.
2
Minimálna hodnota príplatku je 10 €/zásielka. Ak hodnota vašej zásielky presahuje 25 000 eur, kontaktujte, prosím, naše Oddelenie služieb zákazníkom na bezplatnej infolinke 0800 100 868.