Pagaidu piemaksa

Mēs nesen informējām par pagaidu piemaksu, kas tiek piemērota no 6. aprīļa līdz turpmākajam paziņojumam. Piemaksa attiecas uz visiem FedEx Express un TNT starptautiskajiem paku un kravu sūtījumiem, savukārt neattiecas uz iekšzemes sūtījumiem.

Tālāk norādītās piemaksas tiks piemērotas sūtījumiem starp šīm izcelsmes un galamērķa valstīm neatkarīgi no tā, vai rēķins ir apmaksāts, t.i., piemaksas tiks piemērotas gan eksporta, gan importa sūtījumiem.

Šī piemaksa tika ieviesta dēļ vairākiem Covid-19 izplatības ierobežojumiem, kas stājās spēkā dažādās valstīs visā pasaulē. Šie ierobežojumi apgrūtina mūsu globālās piegādes ķēdes darbību. Rezultātā kravu ietilpība samazinājās, un esam saskārušies ar lielākām izmaksām, cenšoties pielāgot starptautiskos tīklus tā, lai arī turpmāk ierobežojumu skartajā vidē piegādātu nepieciešamas kravas un sniegtu būtiskus pakalpojumus.

No 29. aprīļa piemaksa par vairumu FedEx Express and TNT starptautisko paku un kravu sūtījumu no Ķīnas ir palielinājusies no 0,9 EUR par kilogramu līdz 1,8 EUR par kilogramu. Valūtas konvertācija ir veikta pēc vietēja valūtas maiņas kursa, kā redzams tabulā tālāk. Piemaksas kāpums ļaus mums arī turpmāk nodrošināt pēc iespējas labākus pakalpojumus šajā laikā.

Šī piemaksa būs spēkā līdz turpmākam paziņojumam. Ja rodas jautājumi par piemaksām, sazinieties ar FedEx tirdzniecības pārstāvi vai klientu apkalpošanas nodaļu.

Pagaidu piemaksa par TNT starptautiskajiem pakalpojumiem

Piemaksas apmērs (EUR par kilogramu svara)

Izcelsmes valsts Galamērķa valsts
Ķīna Pārējās Āzijas un Klusā okeāna valstis Pārējās pasaules valstīs
Ķīna - 0,90 1.80
Pārējās Āzijas un Klusā okeāna valstis 0,90 0,20
Pārējās pasaules valstīs 0,20


Min. maksa: 0,9 EUR/sūtījums

Pagaidu piemaksa par TNT starptautiskajiem ekonomiskiem pakalpojumiem (48N) — tikai Eiropas valstīs

Piemaksas apmērs (EUR par kilogramu svara)

Izcelsmes valsts Galamērķa valsts
Eiropa
Eiropa  0,10


Nav minimālas maksas

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)