Ko jūs vēlaties nosūtīt?

Neatkarīgi no tā, vai tie ir dokumenti, krava vai sūtījums, kas prasa vairāk plānošanas, mēs atradīsim vislabāko veidu, kā nogādāt jūsu sūtījumu no punkta A līdz punktam B. Uzticiet mums šo uzdevumu un uzziniet, kādēļ mēs esam pasaulē vislabākais pārvadātājs, kas piedāvā īpašos pakalpojumus.

 

 

Mēs pārvadājam pilnīgi visu

Mēs esam pārvadājuši gandrīz visu – sākot no aizvēsturiskiem skeletiem līdz pat visjaunākajai ar saules enerģiju darbināmai automašīnai. Tomēr ir vairāki tādi specializēto sūtījumu veidi, kuros mums ir īpaša pieredze.

 

 

 

Medicīnas preces

Veselības aprūpes produktu loģistikā ir jātiek galā ar īpašiem noteikumiem un izaicinājumiem. Pavisam neliela novirze var būt izšķiroša. Piemēram, vakcīnām. Pat 2 °C atšķirība var padarīt visu partiju neizmantojamu.

 

Rūpniecības iekārtas

Ražošanas uzņēmumu preču transportēšanas un izplatīšanas procesa pamatā ir nepieciešamība ievērot klientu noteiktos termiņus. Mūsu pieredze un vietējās situācijas zināšanas palīdzēs jums izpildīt katram klientam doto katru solījumu.

 

Augsto tehnoloģiju preces

Ja nav kāda no augsto tehnoloģiju produktu komponentiem, nevar radīt funkcionālu produktu. Mēs nodrošinām, lai jums ir viss nepieciešamais īstajā laikā – precīzai ražošanas termiņu un produktu izlaišanas datumu ievērošanai.

Automašīnu rezerves daļas

Mūsu pieredze ļauj nodrošināt ātrus, uzticamus un specializētus pakalpojumus automašīnu rezerves daļu piegādes ķēdē, – palīdzot rūpnīcām strādāt atbilstoši plānam un veicinot jūsu uzņēmuma izaugsmi.