Drive me challenge

odštartoval 10. ročník

Čo je Drive Me Challenge?

Drive Me Challenge (DMC) je celosvetová kuriérska súťaž, ktorú každoročne organizuje TNT, aby našla a ocenila toho najlepšieho kuriéra a vodiča vysokozdvižného vozíka. Cieľom tohto podujatia je inšpirovať vodičov TNT k tomu, aby ich každodenná jazda bola nielen expresne rýchla, ale i maximálne bezpečná, spotrebou paliva šetrná k našej prírode a súčasne vysoko profesionálna, čo sa týka prístupu k zákazníkom. To všetko sa tu prísne testuje, sleduje, meria, vyhodnocuje a najlepší výkon i oceňuje!


Tento rok sa koná špeciálna edícia DMC – oslavujeme 10. výročie od založenia súťaže!

 

Pre kuriérov, vodičov VZV aj linehaulistov

Drive Me Challenge testuje zrčučnosti všetkých našich vodičov. Čiže nielen kuriérov, ale i linehaulistov a vodičov vysokozdvyžných vozíkov. Samozerjme, že nie spolu a naraz. Pre každú z týchto oblastí sú vytvorené špeciálne disciplíny, šité na mieru ich každodennej práci.

 

Česko-Slovenské pred kolo

Lokálny výber najšikovnejších slovenských vodičov odštartujeme 8. júna spoločným česko-slovenským súbojom na pretekárskom okruhu v Orechovej Potôni. Kuriéri prejdú viacerými súťažnými úlohami, ktoré preveria nielen ich praktické, ale i teoretické zručnosti. Dvaja najlepší z každej krajiny postúpia do regionálneho kola, ktorého sa zúčastní všetkých 10 krajín regiónu Východná Európa. za Slovensko bojujú: Oto Schmidt, Tomáš Tomaškovič, Michal Hlávek a Ľubomír Gejdoš.

 

Európske finále bude doma!

Dva najlepšie tímy z nášho regiónu postúpia do európskeho finále, ktoré sa uskutoční 30. septembra 2016, a to rovno u nás doma na Slovensku na spomínanom Slovakia Ringu! Je to pre nás obrovská česť a veríme, že tam uvidíme aj slovenských reprezentantov.

 

Podporte našich súťažiacich kuriérov a pošlite im povzbudivý odkaz, aby sa im lepšie súťažilo :) Všetky vaše odkazy im odovzdáme.

Návštevou tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. Zistiť viac