Čo chcete poslať?

Či už ide o dokumenty, ťažký náklad alebo niečo, čo vyžaduje trochu viac plánovania, nájdeme ten najlepší spôsob, ako dostať vašu zásielku z bodu A do bodu B. Zverte nám túto výzvu – a objavte, prečo sme najlepší prepravca na svete v oblasti špeciálnych služieb.

 

 

Prepravíme čokoľvek

Od prehistorických kostier až po najmodernejšie technológie solárnych automobilov, prepravíme čokoľvek. Existujú však špeciálne druhy prepravy, v ktorých sme obzvlášť skúsení.

 

 

 

Zdravotnícky materiál

Logistika v zdravotníctve musí čeliť rôznym reguláciám a výzvam. Tu aj malé rozdiely môžu spôsobiť obrovské zmeny. Napríklad také očkovacie látky. Dokonca aj zmena o 2 °C môže spôsobiť, že celá šarža bude nepoužiteľná.

 

Priemyselné zariadenia

Strojárska preprava a distribúcia je poháňaná tlakom splniť náročné termíny zákazníkov. Vďaka našim skúsenostiam a miestnym znalostiam bez problémov dodržíte každý sľub, ktorý ste dali svojim zákazníkom.

 

High-tech tovar

V high-tech odvetví platí, že ak chýba jedna súčiastka, potom zlyhá celý výrobok. Pomôžeme vám zabezpečiť všetko, čo potrebujete, a kedy to potrebujete, aby ste splnili svoje výrobné termíny a stihli uviesť produkt včas.

Automotive súčiastky

Naša odbornosť spočíva v tom, že dokážeme poskytovať rýchle, spoľahlivé a špecializované služby pre váš automobilový dodávateľský reťazec – vašu výrobu udržíme v časovom pláne a podporíme váš rast.