Co chcete poslat?

Ať už se jedná o dokumenty, těžší zásilky nebo řešení na míru, vždy najdeme ten nejlepší způsob, jak dostat vaši zásilku z místa A do místa B. Vyzkoušejte nás a zjistěte, proč jsme spolehlivým přepravním partnerem, pokud jde o speciální služby.

 

 

Přepravíme cokoliv

Přepravili jsme již vše, počínaje prehistorickými kostrami až po nejnovější technologie solárních vozidel. Existují však některé typy speciálních zásilek, s nimiž máme mimořádné zkušenosti.

 

 

 

Zdravotnické zásobování

Logistika zdravotnického zboží musí zohledňovat speciální předpisy a přepravní podmínky. I drobné odchylky zde mohou znamenat obrovský rozdíl. Vezměme třeba vakcíny. Rozdíl pouhých 2 °C může způsobit nepoužitelnost celé dávky.

 

Průmyslová
zařízení

Přeprava pro průmysl a proces distribuce podléhá tlaku vyhovět termínům vašich zákazníků. Naše zkušenosti a místní znalosti vám pomohou splnit všechny závazky všem zákazníkům.

 

Špičkové technologie

Pokud jde o špičkové technologie, když chybí jediná součástka, výrobní proces se zastaví. Zajišťujeme, abyste měli vše, co potřebujete v momentě, kdy to potřebujete, abyste mohli dodržet všechny výrobní termíny a lhůty.

Automobilové součástky

Naše zkušenosti nám umožňují poskytovat rychlé, spolehlivé a specializované služby v rámci dodavatelského řetězce pro automobilový průmysl – vaše továrny dodrží termíny a váš podnik poroste.