Kastide ettevalmistamine

Kuidas vältida kahjustusi ja viivitusi?

Kaupade pakkimisel võivad ka pisiasjad põhjustada kahjustusi või saadetise hilinemist. Loe siit, mida teha, et iga Su saadetud kast jõuaks kohale õigel ajal ja ideaalses seisukorras.

Tugevamate kastide juhtnöörid

1. Vali kvaliteet

Kasutatud kastide vastupidavus on väiksem. Kontrolli, et kast oleks jäik ja kuiv ning et sellel ei oleks auke ega kahjustusi.

2. Väldi tühja ruumi

Liigne täitematerjal vähendab kasti virnastuskindlust. Ära kasuta kaste, mis on pakitava eseme jaoks liiga suured ja vajavad seetõttu ohtralt täitematerjali. Sellised kastid võivad lömmi minna.

3. Rasked kastid

Võtame ilma aluseta vastu kuni 70 kg kaaluvaid kaste, kuid kui kast kaalub üle 30 kg, võivad kohalduda lisatasud. Palun märgista üle 23 kg kaaluvad kastid sildiga „HEAVY“. 

2 3 - 7 0 kg

 

4. Sulge H-kujuliselt teipides

Sulge kasti pealmine külg ja põhi, kasutades H-kujulist teipimismustrit ja kvaliteetset pakketeipi – ära kasuta traati või nööri. Kui kast on raske, võib vajalikuks osutuda selle üle kleepimine.

5. Märgista selgelt

Eemalda vanad sildid. Kinnita uued sildid kasti pealmisele küljele, nii et vöötkood on samal tasapinnal (mitte üle serva murtud). Pane kasti sisse sildi koopia.

Suurimad mõõtmed

Economy express

2.4 × 1,2 × 1,8 m
1000 kg/tk
7000 kg/saadetis

Express

2,4 × 1,2 × 1,5 m
500 kg/tk
500 kg/saadetis

Hästi tehtud!

Ole pakkimisel hoolikas

Pakend peab vastama meie miinimumnõuetele.