Ebakorrapäraste esemete ettevalmistamine

Kuidas tagada ohutu vedu?

Suurte, raskete või ebakorrapärase kujuga esemete pakkimisel ja käitlemisel tuleb olla eriti tähelepanelik. Tihti ei saa neid veo ajal virnastada ega konveierilintidele asetada. Võib juhtuda, et pead seetõttu maksma lisatasu. Kui Su saadetis vajab erikäitlemist, võta abi saamiseks meiega ühendust.

Ebakorrapäraste esemetega seonduvad juhised

Torud

Rasked toruja kujuga esemed tuleb kinnitada rihmadega kaubaaluse külge, et vältida üleulatumist ja teha kaubaalus virnastatavaks. Kergemad torukujulised esemed võib pakkida kolmnurksesse saatmistorusse.

Esemed, mis pole kastis

Suured pakendamata esemed tuleb kinnitada rihmadega kaubaaluse külge. Võid need ümbritseda puidust kaitseraamiga või katta ümberpööratud kastiga. Kasuta võimalike väljaulatuvate teravate äärte kaitsmiseks täiendavat vooderdusmaterjali.

Teravad/väljaulatuvad esemed

Teravad esemed tuleb mähkida enne kasti asetamist neid kaitsvasse vooderdusmaterjali. Ära paki kasti kunagi nii, et midagi sellest välja ulatub, kuna see võib virnastamisel kahjustuda. Vajaduse korral kasuta suuremat kasti või kaalu kaubaaluse kasutamist.

Rasked/ülemõõdulised esemed

Maksimaalne kaal ja mõõtmed erinevad teenuste lõikes. Seoses saadetistega, mis on suuremad kui 2,4 m x 1,2 m x 1,5 m (pikkus x laius x kõrgus) või kaaluvad üle 500 kg, võta ühendust klienditeenindusega.

240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

Märgistus

Kinnita marsruudisilt ja vajadusel erikäitluse sildid tasasele pinnale. Siltide kindlaks kinnitamiseks sellistele materjalidele nagu puit, kumm või kangas kasuta täiendavat teipi, klambreid või liimi.

Turvaline ja kindel

Pakenda hoolsalt

Pakend peab vastama meie miinimumnõuetele.

Lisateave pakkimise kohta