Tervishoiutoodete osakond

Aitame päästa ja parandada elusid

Tervishoiutoodete logistika peab tulema toime erieeskirjade ja spetsiifiliste probleemidega. Teame, et tegu ei ole vaid lihtsa veoga punktist A punkti B, vaid ravi leidmise ja inimeste elude parandamisega. Pakume turu juhtivaid eriteadmisi ja ekspertteenuseid, et aidata tervishoiutöötajatel teha oma elutähtsat tööd.

Katsejärgus ravimid

Tervishoiutoodete uurimistegevuses valitseb tihe konkurents. Uurimis- ja arendustegevuses on kiirus määrava tähtsusega, kuid iga kõrvalekalle rangetest eeskirjadest võib mõjutada tulemusi ja tekitada viivitusi või rahalist kahju.

 

Oleme osutanud tervishoiusektorile teenuseid üle 30 aasta ning meie töötajad tunnevad uurimis- ja arendustegevuse ning tervishoiutoodete veoga seotud probleeme. Võid olla kindel, et katsejärgus ravimid jõuavad uurimiskohta õigeaegselt ja kahjustusteta.

 

Tervishoiutoodete tarneahela parandamiseks pakume järgmist:

 

 • Kuni 40% väiksemad transpordikulud tänu transpordivõrgustiku ja eriteenuste kombineerimisele
 • Kuni 50% väiksemad pakkimiskulud tänu kvaliteetsetele taaskasutatavatele rendipakenditele
 • 15% täpsem vastavus eelarvele tänu lihtsamale hinnakujundus- ja arveldussüsteemile
 • 20% õigeaegsem tarne tänu väiksemal arvul vedajate kasutamisele saadetise kohta

Meie töötajad

Klienditeeninduse eriosakonnad lepivad katsejärgus ravimi saajaga kokku kohtumise, et vältida kliendi põhjustatud tõrkeid. Eriosakonnad jälgivad tarneprotsessi, teatavad temperatuurinäidiku andmetest ja esitavad seisuaruandeid.

Lisainfoks

Meditsiiniseadmed

Kuna meditsiiniseadmed päästavad elusid, suhtutakse nende väljatöötamisse, tootmisse ja seadistamisse suure hoolsusega. Sama suure hoolsuse, pühendumuse ja täpsusega suhtub TNT sinu toodete klientidele toimetamisse. Toote kättesaadavus on tervishoiutöötajate abistamiseks elude päästmisel võtmetähtsusega.

 

Kiire ja usaldusväärne transport on parim alternatiiv kallite saadetiste hoidmisele haiglates. Haiglate tellimused, mis mõne jaoks võivad olla keerulised, on meie jaoks lihtsad. Osutame veoteenuseid rohkem kui 17 000 haiglale üle Euroopa.

 

Tervishoiutoodete tarneahela parandamiseks pakume järgmist:

 

 • 3,5% väiksem haiglatoodete inventar tänu järgmiseks päevaks kohaletoimetamise teenuse ulatuslikule kättesaadavusele
 • Kuni 50% väiksem tõenäosus, et transpordiga seotud probleemide tõttu varud otsa lõppevad
 • Kuni 80% väiksemad erakorraliste saadetiste kulud tänu võimalusele kombineerida võrgustikku eritellimusel pealevõtmise ja lõppsihtkohta toimetamise teenusega

Meie teenused

 • Osutame järgmiseks päevaks kohaletoimetamise teenust 96%-le Euroopa haiglatest – 7% rohkem kui meie konkurendid
 • Meie teenuse tulemuslikkus on 98% – 2% suurem kui keskmiselt.
 • Oleme ainus transporditeenuse osutaja, kes võimaldab kombineerida ühe kontaktpunkti kaudu õhu- ja maanteetransporti ning eriteenuseid.

Meie töötajad

 • Meie tervishoiutoodete klienditoe kaudu saad korraldada kõik TNT-ga seotud teenused ühes kohas.
 • Tervishoiutoodete eriosakond jälgib saadetisi alates nende pealevõtmisest kuni kohaletoimetamiseni, algatab (vajaduse korral) kahjukäsitlusprotsessi ning tagab täieliku ülevaate kogu saatmisprotsessi vältel.

Lisainfoks

Kontakteeru meie tervishoiutoodete osakonnaga