Siųskite sunkias ir dideles siuntas

Norite išsiųsti dėžę knygų, padėklą su plytomis ar visą transporto priemonių parką? Pasikliaukite mumis – sunkių krovinių gabenimu pasirūpinsime mes.

Kokios siuntos laikomos sunkiomis?

Bet kurį paketą, sveriantį daugiau nei 23 kg, oficialios reguliavimo institucijos priskiria sunkių siuntų kategorijai. Tačiau tai dar nereiškia, kad toks siuntinys bus transportuojamas ant padėklo. Siuntas, sveriančias mažiau nei 70 kg, galima transportuoti ir be padėklo, priklausomai nuo regiono.

> > >

Kokios siuntos laikomos didelėmis?

Nors oficialios didelių krovinių klasifikacijos nėra, tačiau bet kuri siunta, kurią reikia transportuoti ant padėklo, yra priskiriama šiai kateogirijai.

 

Didelėms siuntoms gali būti taikomas matmenų viršijimo mokestis priklausomai nuo Jūsų pasirinktos paslaugos. Pasirinkus "Economy" arba vietinio pristatymo paslaugas, mokestis taikomas, kai siunta viršija 2,4 x 1,2 x 1,8 m. Pasirinkus "Express" paslaugas, mokestis taikomas, kai siunta viršija 1,2 x 1,2 x 1,5 m.

50 0 k >

Kokios siuntos laikomos itin didelėmis?

Bet kuriai siuntai, kuri sveria daugiau nei 500 kg arba yra per didelė, kad būtų gabenama ant padėklo, mūsų specialistų komanda ras išskirtinį sprendimą. Pvz.: keltuvu kraunamiems kroviniams, pramoninei įrangai.

Siųskite sunkias ir dideles siuntas norimu greičiu

„Economy Express"

*Geriausia kaina

Jei siekiate subalansuoti greitį ir išlaidas, ''Economy Express'' užtikrina, kad sunkios ir didelės siuntos bus nugabentos neviršijant Jūsų biudžeto.

Iki 7000 kg

„Express"

*Greitis

Kai svarbiausia greitis, ''Express'' yra geriausias pasirinkimas siekiantiems, kad dideli ir sunkūs kroviniai būtų nugabenti kaip galima greičiau, net iki 9:00, 10:00 ar 12:00 val. kitą dieną.

Iki 500 kg

Specialiosios paslaugos

*Išskirtinės siuntos

Kaip bebūtų gabenamas krovinys – oru, jūra, ar keliais, o gal individualia transporto priemone, nes yra itin skubus, – galite pasikliauti mūsų ekspertų komanda, kuri ras Jums tinkamiausią sprendimą.

Bet kokio svorio ir dydžio siuntos

Supakuokite dideles ir sunkias siuntas

Sunkios dėžės

Dėžes, sveriančias mažiau nei 70 kg, priimame be padėklo, tačiau labai svarbu, kad visos siuntimo procese dalyvaujančios šalys žinotų, kad siunta yra sunki. Pažymėdami sunkesnes nei 23 kg dėžes etikete „HEAVY" (sunki), padėsite užtikrinti jas tvarkančių asmenų saugumą.

Padėklai

Tinkamai paruoštas padėklas ne tik išliks stabilus ir apsaugotas kelionės metu – tai padės Jums išvengti papildomų išlaidų. Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo siuntos svorio ir tūrio tad, jei Jūsų siunta užima daug vietos ar yra neužkraunama, jos pervežimui gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Itin didelės siuntos

Jei Jūsų siunta yra nestandartinio dydžio arba viršija 500 kg, Jums gali prireikti pagalbos ją pakuojant ir siunčiant. Kreipkitės į mūsų Klientų aptarnavimo skyrių, kad galėtume padėti Jums susitvarkyti.

Užsakykite siuntimą

Norite išsiųsti dėžę knygų, padėklą su plytomis ar visą transporto priemonių parką? Pasikliaukite mumis – sunkių krovinių gabenimu pasirūpinsime mes.

 

 

 

Sekite savo siuntą

Jau išlydėjote savo didelį ir sunkų krovinį? Puiku! Neilgai trukus jis pasieks gavėją.

Tuo tarpu galite sekti siuntimo eigą įvedę siuntos (važtaraščio) numerį programoje "Track & Trace". Ar Jūsų krovinys išvyko tik ką, ar jau spėjo apkeliauti pusę pasaulio – visuomet galite stebėti jo kelionę.