Špeciálne vyzdvihnutie, doručenie a manipulácia

Mimoriadny servis pre mimoriadne zásielky

Bez ohľadu na to, kam vaša zásielka smeruje a čo všetko vyžaduje, postaráme sa o ňu tak rýchlo a starostlivo, ako je potrebné

 

Potrebujete vyzdvihnúť zásielku mimo pracovných hodín? Alebo si vaša zásielka vyžaduje špeciálnu manipuláciu s garantovaným bezpečným doručením? To všetko vám dokážeme za príplatok poskytnúť prostredníctvom našich služieb pre špeciálne vyzdvihnutie, doručenie a manipuláciu.

 

Neskoré vyzdvihnutie

Ak potrebujete vyzdvihnúť zásielku mimo bežných pracovných hodín, môžete využiť našu službu neskorého vyzdvihnutia, ktorá zaistí, že po váš tovar prídeme vtedy, keď vám to vyhovuje.

 

Vyzdvihnutie/doručenie v sobotu

Objednajte si doručenie svojej zásielky počas víkendu. Môžeme ju vyzdvihnúť v piatok a doručiť v sobotu, resp. vyzdvihnúť v sobotu a doručiť v pondelok.

 

Doručenie do odľahlých oblastí

Žiadna oblasť nie je pre TNT nedostupná alebo príliš vzdialená. Zásielky vyzdvihujeme a doručujeme aj v ťažko dostupných odľahlých oblastiach. Tu si overte oblasť podľa psč.

 

Doručenie na súkromnú adresu

Nemusíte svoje zásielky obmedzovať len na firemné adresy. Aby sme uspokojili vaše potreby, doručíme ich pre vás aj na súkromné adresy.

 

Priorita

Vďaka nálepke „priority“ budete mať vy aj váš zákazník istotu, že vašej zásielke bude venovaná prioritná pozornosť v celej prepravnej sieti TNT a že bude prednostne doručená v najskoršom možnom rozvoze.

 

Manuálna manipulácia

Ak máte zásielku, s ktorou nie je možné manipulovať na automatizovanej linke, alebo ktorá presahuje naše prevádzkové rozmery, budeme s ňou zaobchádzať s extra pozornosťou.

 

Viackusová zásielka

Zvládneme aj zásielky, ktoré pozostávajú z viacerých kusov.

 

Nadrozmerná zásielka

Poradíme si aj s nákladmi nezvyčajných rozmerov alebo tvarov, medzi ktoré patria aj nestohovateľné zásielky.

Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte