PAZIŅOJUMS PAR SĪKDATNĒM


Šis ir “FedEx” un tā uzņēmumu grupu, meitasuzņēmumu un daļu, tostarp jebkura “TNT” uzņēmuma (turpmāk tekstā – “FedEx”), paziņojums par sīkdatnēm (turpmāk tekstā – “Paziņojums par sīkdatnēm”). Mēs esam izveidojuši šo Paziņojumu par sīkdatnēm, lai izskaidrotu, kas ir sīkdatnes, kā mēs tās izmantojam un kā jūs varat tās pārvaldīt. Izmantojot sīkdatnes, mēs bieži ievācam personas datus. Papildinformāciju par personas datiem, kurus mēs ievācam ar sīkdatnēm, un to, kā mēs izmantojam personas datus, lūdzu, skatiet mūsu Privātuma paziņojumā šeit. Savā Privātuma paziņojumā mēs arī izskaidrojam, kā un kāpēc mēs ievācam un izmantojam jūsu personas datus un kādas tiesības jūs varat izmantot saistībā ar savu personas datu apstrādi.

Pēdējo reizi atjaunināts: 2019. gada februārī

Kur vien šajā Paziņojumā par sīkdatnēm ir minēts “FedEx”, “mēs”, “mums” vai “mūsu”, tā ir “FedEx” atsauce uz “FedEx” uzņēmumu, kas ir atbildīgs par sīkdatņu izmantošanu mūsu tīmekļa vietnēs, piemēram, www.fedex.com un www.tnt.com, iekļaujot jebkuras (pakārtotās) lapas un mobilās lietotnes (turpmāk tekstā – “Tīmekļa vietnes”). Tā kā visi “TNT” uzņēmumi tagad ir “FedEx” daļa, šis Paziņojums par sīkdatnēm attiecas uz informāciju, kas tiek ievākta ar jebkura “TNT” domēna starpniecību, piemēram, www.tnt.com.

Sīkfailu (cookies) piekrišanas iestatījumu maiņa

Apskatīt vai mainīt pašreizējos sīkfailu (cookies) iestatījumus var, noklikšķinot uz tālāk redzamās pogas “Atvērt sīkfailu iestatījumus”.

 

Kontaktinformācija


“FedEx Express International B.V.”

Attn: Juridiskais departaments (Legal Department)

Taurusavenue 111

2132 LS Hoofddorp

Nīderlande 

E-pasts: dataprotection@tnt.com

“FedEx Corporation”

Attn: Juridiskais departaments – atbilstība (Legal Department - Compliance)

1000 Ridgeway Loop Road, Ste 600

Memphis, TN 38120

Amerikas Savienotās Valstis

E-pasts: dataprivacy@fedex.com

1. Vai šis Paziņojums par sīkdatnēm attiecas uz jums?

“FedEx” izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, izsekošanas pikseļus, tīmekļa bāksignālus, caurspīdīgus GIF, “JavaScript”, un vietējo krātuvi mūsu tīmekļa vietnēs. Visā šajā Paziņojumā par sīkdatnēm sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas tiek dēvētas par “sīkdatnēm”. Šis Paziņojums par sīkdatnēm attiecas uz ikvienu mūsu tīmekļa vietņu apmeklējumu.

2. Kas ir sīkdatnes un kas tos ievieto manā ierīcē?

Sīkdatnes ir nelielas datnes, kas satur virkni ar rakstzīmēm, kuras tiek nosūtītas uz jūsu ierīci, kad esat apmeklējis vienu vai vairākas mūsu tīmekļa vietnes. Kad jūs atkal apmeklējat tīmekļa vietni(-es), sīkdatne ļauj tai(-tām) atpazīt jūsu pārlūku un nolasīt noteiktu informāciju, kas ir saglabāta šajā sīkdatnē. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas daudzās vietnēs dažādiem nolūkiem.

3. Kāpēc “FedEx” izmanto sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes dažādiem nolūkiem, tostarp, lai:
 

 • palīdzētu mums un trešām pusēm iegūt informāciju par jūsu apmeklējumiem mūsu tīmekļa vietnēs;
 • veicinātu jūsu sūtījumus; 
 • piegādātu reklāmas, paziņojumus un saturu no mums un trešām pusēm mūsu tīmekļa vietnēs un trešo pušu tīmekļa vietnēs pēc iespējas atbilstošāk jūsu interesēm;
 • atcerētos jūsu valodu un citas preferences;
 • palīdzētu jums iegūt meklēto informāciju;
 • nodrošinātu aizsargātus un drošus pakalpojumus darījumiem tiešsaistē;
 • noteiktu, cik cilvēku izmanto mūsu tīmekļa vietnes un kā viņi tās izmanto, – lai uzturētu mūsu tīmekļa vietņu efektīvu darbību, uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes un labāk izprastu mūsu auditoriju. Šiem nolūkiem mēs varam arī analizēt jūsu apmeklējumu modeļus, tostarp darbības ar peli;
 • analizētu un risinātu tehniskas vai organizatoriskas problēmas saistībā ar mūsu tīmekļa vietnēm (veiktu problēmu novēršanu);
 • atļautu jums kopīgot mūsu tīmekļa vietņu saturu ar jūsu sociālo tīklu, piemēram, “Facebook”, “LinkedIn” vai “Instagram”, starpniecību.

4. Mēs izmantojam funkcionālās, analītiskās un izsekošanas sīkdatnes.

 • Funkcionālās sīkdatnes Mēs izmantojam “funkcionālās sīkdatnes”, lai veiktu vai sekmētu saziņas pārraidi internetā. Turklāt mēs izmantojam šīs sīkdatnes, ja tās ir stingri nepieciešamas, lai nodrošinātu jums mūsu pakalpojumus, piemēram, lai lietotu pirkumu grozu vai pieteiktos mūsu tīmekļa vietņu drošajās zonās. Šo sīkdatņu atspējošana var ietekmēt mūsu tīmekļa vietņu veiktspēju vai padarīt nepieejamas dažas funkcijas un pakalpojumus.

 

 • Analītiskās sīkdatnes Mēs izmantojam “analītiskās sīkdatnes”, lai uzzinātu un saprastu, kā mūsu apmeklētāji rīkojas mūsu tīmekļa vietnēs. Šīs sīkdatnes ļauj mums uzlabot un pilnveidot mūsu tīmekļa vietnes, piemēram, nodrošinot, ka mūsu apmeklētāji var viegli atrast meklēto informāciju. Lai analizētu to, kā tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnes, mēs skaitām apmeklētājus, apmeklējumus, jūsu izmantotās lapas vai vietu, no kuras apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes. Mēs izmantojam jūsu atrašanās vietu tikai tad, ja jūs mums to atļaujat. Turklāt analītiskās sīkdatnes palīdz mums novērtēt mūsu reklāmas kampaņu veiktspēju. Tas ļauj uzlabot kampaņas un pilnveidot tīmekļa vietņu saturu tiem, kuri iesaistās reklamēšanā.

 

 • Izsekošanas sīkdatnes Mēs izmantojam “izsekošanas sīkdatnes” kā paņēmienu mūsu apmeklētāju pārlūkošanas vēstures ierakstu apkopošanai. Šīs sīkdatnes, piemēram, tiek izmantotas, ievietojot reklāmas citās tīmekļa vietnēs un citās lietotnēs. Turklāt mēs varam izmantot šīs sīkdatnes, lai izsekotu, kuras reklāmas jau esat redzējis un jums vienmēr nebūtu jāredz vieni un tie paši reklāmkarogi, vai kopīgotu mūsu tīmekļa vietņu saturu ar jūsu sociālo tīklu, piemēram, “Facebook”, “LinkedIn” vai “Instagram”, starpniecību.

5. Kā es varu atspējot vai dzēst sīkdatnes?

Ja vairs nevēlaties, lai sīkdatnes tiktu glabātas jūsu ierīcē, varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, pielāgojot sava pārlūka iestatījumus tā, lai pārlūks noraidītu visas sīkdatnes vai trešo pušu sīkdatnes. Turklāt jūs varat dzēst sīkdatnes, kas jau ir ievietotas jūsu ierīcē.

 

Ja sīkdatnes ir atspējotas, mūsu tīmekļa vietnes joprojām darbosies. Tomēr dažas mūsu tīmekļa vietņu daļas, piemēram, sūtīšanas rīks vai sūtījumu izsekošanas rīks, sīkdatņu atspējošanas gadījumā var nedarboties. Turklāt sīkdatņu atspējošana nenozīmē, ka jūs vairs neredzēsiet reklāmas. Tas nozīmē tikai to, ka reklāmas vairs netiks pielāgotas jūsu interesēm vai tiks atkārtotas biežāk. Ja vēlaties atspējot konkrētu pušu sīkdatnes, varat to darīt vietnē www.youronlinechoices.com.

 

Jūsu sīkdatņu iestatījumu pārvaldīšanas vai sīkdatņu dzēšanas metode var atšķirties atkarībā no pārlūka. Lūdzu, izmantojiet sava pārlūka funkciju “Palīdzība”.

 

Ja jums ir nepieciešama papildinformācija par savām tiesībām saistībā ar jebkādu jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz sīkdatnēm, skatiet mūsu Privātuma paziņojumu. Saite ir sniegta šī Paziņojuma par sīkdatnēm 1. iedaļā.

6. Kur ir pieejams saraksts ar “FedEx” izmantotajām sīkdatnēm?

Lai skatītu mūsu izmantoto sīkdatņu sarakstu, varat noklikšķināt šeit. Lūdzu, skatiet trešo pušu paziņojumus par privātumu un sīkdatnēm, lai iegūtu informāciju par to, kā tās izmanto sīkdatnes vai personas datus, kurus ievāc.

7. Kā rīkoties, ja ir citi jautājumi vai pretenzijas?

Jautājumus vai pretenzijas par sīkdatņu izmantošanu var adresēt “FedEx”, izmantojot kontaktinformāciju, kas ir norādīta šī Paziņojuma par sīkdatnēm sākumā.

8. Vai šim Paziņojumam par sīkdatnēm būs atjauninājumi?

“FedEx” var ik pa laikam atjaunināt šo Paziņojumu par sīkdatnēm. Ja kādam grozījumam būs nopietna ietekme, “FedEx” centīsies jūs aktīvi informēt par šādiem grozījumiem. “FedEx” vienmēr publicēs mūsu tīmekļa vietnēs atjauninātu Paziņojumu par sīkdatnēm, norādot jaunākos grozījumus.

© 2019 FedEx