TNT sīkdatņu politika

TNT Express B.V. un tās grupas kompānijas (“TNT”, “mēs”, “mums”, “mūsu”) savās tīmekļa vietnēs, mobilajās mājaslapās un aplikācijās (“vietnes”) izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas (piem., pikseļu atzīmes, tīmekļa bāksignālus, skaidrus GIF, JavaScript un vietējo krātuvi). Šajā Sīkdatņu politikas aprakstā uz sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām atsaucamies kā vienkārši uz “sīkdatnēm”. Šī Sīkdatņu politika izskaidro, kas ir sīkdatnes, kā tās lietojam un kā jūs tās varat pārvaldīt.  

 

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts šajā Sīkdatņu politikā. Ja jūs vai jūsu vietnes administrators atspējojis sīkdatnes, vietne turpinās darboties, tomēr dažas mājaslapas vietas (ieskaitot nosūtīšanas rīkus, sūtījumu izsekošanu) nedarbosies, ja sīkdatnes ir atspējotas.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili — tie parasti sastāv no burtiem un cipariem —, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Sīkdatnes dažādiem mērķiem tiem plaši izmantotas daudzās tīmekļa vietnēs. Piemēram, sīkdatnes var būt nepieciešamas, lai nodrošinātu kādas vietnes darbību vai lai sniegtu personalizētu pieredzi.

Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam?

Sīkdatnes, ko lietojam savās vietnēs, iedalāmas četrās dažādās kategorijās: svarīgās, funkcionālās, analītiskās un reklamēšanas sīkdatnes.

Svarīgās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes nepieciešamas mūsu vietņu darbībai. (Piemēram, lai jums ļautu autorizēties drošās mūsu vietnes vietās vai lai izmantotu iepirkumu grozu.) Šo sīkdatņu atspējošana ietekmēs vietņu darbību un var padarīt dažas funkcijas un pakalpojumus nepieejamus.

Funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mūsu vietnēm ļauj atcerēties jūsu izvēles. Tādējādi mēs spējam personalizēt saturu tieši jums (piem., jūsu valodas vai reģiona izvēle).
 

Analītiskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mums uzlabot un optimizēt mūsu vietnes. (Piemēram, šī veida sīkdatnes varam izmantot, lai nodrošinātu, ka apmeklētāji viegli spēs atrast meklēto informāciju.) Viens no veidiem, kā to darām, ir uzskaitīt apmeklētāju skaitu, vērojot, kā tie izmanto vietni. Analītiskās sīkdatnes arī palīdz noteikt mūsu reklāmas kampaņu sniegumu, tā ļaujot kampaņas uzlabot un arī optimizēt vietņu saturu tiem apmeklētājiem, kuri saistīti ar reklāmu.

Tāpat mēs izmantojam trešo pušu pakalpojumus (tādu kā Google Analytics), lai ievāktu apkopotu informāciju par mūsu vietnes apmeklētājiem. Šie trešo pušu pakalpojumi sīkdatnes lieto, lai sniegtu mums informāciju par jūsu apmeklējumu mūsu vietnē (piem., apmeklējumu skaits, atrašanās vieta, no kurienes šo vietni apmeklējāt, un vietnē apmeklēto lapu skaits). Šo informāciju izmantojam, lai uzlabotu šīs vietnes noformējumu un saturu. Lūdzu, ievērojiet, ka dati, ko šie trešo pušu pakalpojumi ievāc ārpus www.tnt.com - ja tādi ir – netiks regulēti pēc šīs Sīkdatņu politikas, bet gan pēc konkrētās trešās puses privātuma politikas.


Plašāka informācija par to, kā Google apstrādā jūsu informāciju, pieejama šeit http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/"data-tnt-tracking="name:pagesection_0 - link,to://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Ja vēlaties savā pārlūkprogrammā atspējot Google Analytics, lūdzu, apmeklējiet http://tools.google.com/dlpage/gaoptout"data-tnt-tracking="name:pagesection_0 - link,to://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Reklamēšanas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ieraksta jūsu tiešsaistes darbības, ieskaitot mūsu vietņu apmeklējumus, atsevišķu lapu apmeklējumus un saites un reklāmas, uz kurām esat noklikšķinājuši. Tas ļauj mūsu vietnēs redzamo saturu padarīt jums svarīgāku, un dod mums un pakalpojumu sniedzējiem iespēju jums piedāvāt reklāmas un citus ziņojumus, kas izstrādāti atbilstoši jūsu interesēm.

Kādiem mērķiem TNT izmanto sīkdatnes?

Gan mēs, gan pakalpojumu sniedzēji sīkdatnes varam izmantot dažādiem mērķiem, tostarp, lai:

 

  • palīdzētu mums un trešajām pusēm iegūt informāciju par jūsu apmeklējumiem mūsu vietnēs
  • apstrādātu jūsu sūtījumus
  • analizētu jūsu apmeklējuma paradumus, lai uzlabotu mūsu vietnes
  • piegādātu jūsu interesēm atbilstošas mūsu un trešās puses reklāmas, ziņojumus un saturu gan mūsu, gan trešo pušu vietnēs
  • atcerētos jūsu valodu un citas izvēles
  • palīdzētu jums iegūt meklēto informāciju
  • nodrošinātu drošu pakalpojumu tiešsaistes darījumiem
  • noteiktu, cik daudz cilvēku izmanto mūsu vietnes un kā tie tās izmanto, lai uzturētu mūsu vietņu efektīvu darbību, kā arī lai labāk izprastu mūsu mērķauditoriju

Lai aplūkotu sarakstu ar TNT vietnēs izmantotām sīkdatnēm, ieskaitot sīkdatņu izmantošanas mērķus, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Kas manā ierīcē ievieto sīkdatnes?

Sīkdatnes jūsu ierīcē var ievietot TNT kā vietnes operators. Šādas sīkdatnes sauc par “pirmās puses” sīkdatnēm. Dažas sīkdatnes jūsu ierīcē var ievietot kāda cita puse, kas nav TNT. Šīs sauc par trešās puses sīkdatnēm. (Piemēram, TNT partneris var ievietot sīkdatni, lai nodrošinātu tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumus.)

Kontaktinformācija

Ja jums ir jebkādi papildu jautājumi par šo Sīkdatņu politiku, lūdzu, apmeklējiet šīs vietnes kontaktinformācijas lapas.
 

Izmaiņas

TNT var grozīt šo Sīkdatņu politiku pēc saviem ieskatiem. Tādēļ lūdzam jūs šo Sīkdatņu politiku laiku pa laikam pārbaudīt. Pēdējoreiz atjaunināts: 2017. gada aprīlī.