PAZIŅOJUMS PAR SĪKDATNĒM

Šis ir FedEx un tā apakšgrupu, meitasuzņēmumu un struktūrvienību, tostarp TNT uzņēmumu (tālāk tekstā – “FedEx”), Paziņojums par sīkdatnēm (tālāk tekstā – “Paziņojums par sīkdatnēm”). Mēs sagatavojām šo Paziņojumu par sīkdatnēm, lai izskaidrotu, kas ir sīkdatnes, kā mēs tās izmantojam un kā jūs tās varat pārvaldīt. Izmantojot sīkdatnes, mēs bieži vien iegūstam personas datus. Lai uzzinātu vairāk par personas datiem, kurus mēs iegūstam, izmantojot sīkdatnes, un to, kā mēs izmantojam personas datus, lūdzu, skatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Mūsu Paziņojumā par konfidencialitāt mēs arī izskaidrojam, kā un kāpēc mēs iegūstam un izmantojam jūsu personas datus un kādas tiesības jūs varat īstenot saistībā ar savu personas datu apstrādi.
 

Pēdējoreiz atjaunināts: 2021. gada maijā


Ja šajā Paziņojumā par sīkdatnēm ir minēti vārdi “FedEx”, “mēs” vai “mūsu”, FedEx ar tiem apzīmē to FedEx uzņēmumu, kurš atbild par sīkdatņu izmantošanu mūsu tīmekļa vietnēs, piemēram, www.fedex.com un www.tnt.com, tostarp visās (apakš)lapās un mobilajās lietotnēs (tālāk tekstā – “Tīmekļa vietnes”). Tā kā visi TNT uzņēmumi tagad ietilpst FedEx, uz informāciju, kas iegūta, izmantojot jebkuru TNT domēnu, piemēram, www.tnt.com, arī attiecas šis Paziņojums par sīkdatnēm.

Kontaktinformācija

FedEx Express International B.V.

Kam: Juridiskais departaments

Taurusavenue 111

2132 LS Hoofddorp

Nīderlande

Pieprasījuma veidlapa
 

FedEx Express International B.V.

Kam: Juridiskajam departamentam –Atbilstības jautājumi

1000 Ridgeway Loop Road, Ste 600

Memphis, TN 38120

Amerikas Savienotās Valstis

Pieprasījuma veidlapa
 

1. Vai šis paziņojums par sīkfailiem attiecas uz jums?

FedEx izmanto sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, izsekošanas pikseļus, tagus, tīmekļa bākas, skaidrus GIF, JavaScript un vietējo krātuvi mūsu vietnēs. Šajā paziņojumā par sīkfailiem mēs sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas dēvējam par “sīkfailiem”. Šis paziņojums par sīkfailiem attiecas uz katru mūsu vietņu apmeklējumu.

2. Kas ir sīkfaili un kas tos ievieto manā ierīcē?

Sīkdatnes ir mazas datnes, kas satur rakstzīmju virkni un tiek nosūtītas uz jūsu ierīci, kad jūs apmeklējat vienu vai vairākas mūsu Tīmekļa vietnes. Kad apmeklējat kādu Tīmekļa vietni (vietnes), sīkdatne ļauj šai vietnei (vietnēm) atpazīt jūsu pārlūkprogrammu un nolasīt noteiktu informāciju, kas ir saglabāta šajā sīkdatnē. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas daudzās vietnēs dažādiem mērķiem.

Sīkdatnes jūsu ierīcē var ievietot FedEx kā vietnes operators. Šādas sīkdatnes sauc par “pirmās personas” sīkdatnēm. Sīkdatnes jūsu ierīcē var ievietot ne tikai FedEx, bet arī citas personas, piemēram, mūsu reklāmdevēji vai personas, kas ievieto sīkdatnes, lai aktivizētu tērzēšanas pakalpojumus vai analizētu mūsu Tīmekļa vietņu izmantošanu. Šādas sīkdatnes sauc par “trešo personu” sīkdatnēm.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz visiem datiem, ieskaitot personas datus, ko trešās personas ir ieguvušas ārpus mūsu Tīmekļa vietnēm, attiecas nevis šis Paziņojums par sīkdatnēm, bet gan šādu trešo personu paziņojumi par konfidencialitāti un sīkdatnēm.

3. Kāpēc FedEx izmanto sīkfailus?

Mēs izmantojam sīkfailus, lai:

 • ne tikai mēs, bet arī trešās puses iegūtu informāciju par jūsu vietņu apmeklējumiem;
 • filtrētu jūsu sūtījumus;
 • piegādātu mūsu un trešo personu reklāmas, ziņojumus un saturu gan mūsu, gan trešo personu tīmekļa vietnēs;
 • analizētu FedEx un trešo personu reklāmas (to veidu, skaitu, skatīšanas biežumu u.c.), ko esat aplūkojis mūsu Tīmekļa vietnēs, piemēram, lai pielāgotu reklāmas jūsu vajadzībām un interesēm vai novērstu vienu un to pašu reklāmu pārāk biežu rādīšanu; atcerētos valodu un citus iestatījumus;
 • palīdzētu iegūt meklēto informāciju;
 • sniegtu drošus pakalpojumus tiešsaistē;
 • novērtētu, cik daudz cilvēku izmanto mūsu vietnes un kā viņi tās izmanto - tas palīdz mums efektīvi uzturēt un uzlabot vietnes, lai labāk izprastu mūsu auditoriju; šiem nolūkiem mēs varam analizēt arī jūsu apmeklējumu veidus, ieskaitot peles modeļus;
 • analizētu un risinātu tehniskas vai organizatoriskas problēmas, kas saistītas ar mūsu vietnēm;
 • ļautu jums koplietot mūsu vietņu saturu, izmantojot savu sociālo tīklu kontus, piemēram, Facebook, LinkedIn vai Instagram.

4. Kādas sīkfailu kategorijas izmanto FedEx?

Mēs izmantojam funkcionālos, analītiskos un izsekošanas sīkfailus

 • Funkcionālās sīkdatnes. Mēs izmantojam “funkcionālās sīkdatnes”, lai veiktu vai atvieglotu saziņas pārraidi, izmantojot internetu. Turklāt mēs izmantojam šīs sīkdatnes, kad tās ir absolūti nepieciešamas, lai mēs varētu sniegt jums pakalpojumus, piemēram, lai jūs varētu izmantot pirkumu grozu vai autorizēties mūsu Tīmekļa vietņu aizsargātajās sadaļās. Šo sīkdatņu izslēgšana var ietekmēt mūsu Tīmekļa vietņu darbību, un dažas funkcijas un pakalpojumi var nebūt pieejami.
 • Analītiskās sīkdatnes. Mēs izmantojam “analītiskās sīkdatnes”, lai uzzinātu un saprastu, kā klienti mijiedarbojas ar mūsu Tīmekļa vietnēm. Šīs sīkdatnes ļauj mums uzlabot un optimizēt mūsu Tīmekļa vietnes, piemēram, nodrošināt, lai to apmeklētāji varētu ērti atrast meklēto informāciju. Lai analizētu, kā tiek izmantotas mūsu Tīmekļa vietnes, mēs reģistrējam apmeklētāju skaitu, apmeklējumu skaitu, izmantoto lapu skaitu vai vietu, no kuras jūs apmeklējat mūsu Tīmekļa vietnes. Mēs izmantojam jūsu atrašanās vietu vienīgi tad, ja jūs esat to atļāvis. Analītiskās sīkdatnes mums arī palīdz novērtēt mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti. Tās ļauj mums uzlabot kampaņas un optimizēt mūsu Tīmekļa vietņu saturu tiem lietotājiem, kuri reaģē uz mūsu reklāmām.
 • Izsekošanas sīkdatnes. Mēs izmantojam “izsekošanas sīkdatnes”, lai iegūtu datus par mūsu Tīmekļa vietņu apmeklētāju pārlūkošanas vēsturi. Piemēram, šīs sīkdatnes tiek izmantotas, kad ievietojam sludinājumus citās tīmekļa vietnēs un lietotnēs. Mēs arī varam izmantot šīs sīkdatnes, lai konstatētu, kuras no mūsu reklāmām jūs jau esat redzējis, tādējādi novēršot vienu un to pašu reklāmjoslu vai satura rādīšanu jums sociālajos tīklos, piemēram, Facebook, LinkedIn vai Instagram.

5. Kā es varu deaktivizēt vai izdzēst sīkfailus?

Ja jūs vairs nevēlaties, lai jūsu ierīcē tiktu saglabātas sīkdatnes, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, pielāgojot pārlūkprogrammas iestatījumus, lai jūsu pārlūkprogramma noraidītu visas sīkdatnes vai trešo personu izmantotas sīkdatnes. Varat arī izdzēst sīkdatnes, kas jau ir ievietotas jūsu ierīcē.

Ja sīkdatnes tiek deaktivizētas, mūsu Tīmekļa vietnes tāpat turpinās darboties. Tomēr dažas mūsu Tīmekļa vietņu funkcijas, piemēram, nosūtīšanas vai paku izsekošanas rīki, var nedarboties, ja sīkdatnes būs deaktivizētas. Turklāt sīkdatņu deaktivizēšana nenozīmē, ka jūs vairs neredzēsiet reklāmas. Tas nozīmē tikai to, ka reklāmas netiks pielāgotas jūsu interesēm vai ka tās tiks atkārtotas biežāk. Ja vēlaties deaktivizēt konkrētu personu sīkdatnes, varat to izdarīt vietnē www.youronlinechoices.com.

Sīkdatņu iestatījumu pārvaldīšana, ieskaitot to dzēšanu, katrā pārlūkprogrammā var atšķirties. Lūdzu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas funkciju “Palīdzība”.

Ja jums ir nepieciešama plašāka informācija par jūsu tiesībām saistībā ar jebkādu jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz sīkdatnēm, skatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Saiti varat atrast šī Paziņojuma par sīkdatnēm 1. sadaļā.

6. Kur var atrast sīkfailu sarakstu, ko izmanto FedEx?

Lai skatītu mūsu izmantoto sīkdatņu sarakstu, noklikšķiniet šeit.  Lai iegūtu informāciju par to, kādas sīkdatnes izmanto un kādus personas datus iegūst trešās personas, lūdzu, iepazīstieties ar šādu trešo personu paziņojumiem par konfidencialitāti un sīkdatnēm.

7. Ko darīt, ja jums ir citi jautājumi vai sūdzības?

Jautājumus vai sūdzības par sīkfailu izmantošanu var nosūtīt FedEx, izmantojot kontaktinformāciju, kas sniegta šī paziņojuma par sīkfailiem augšpusē.

8. Vai šis paziņojums par sīkfailiem tiks atjaunots?

FedEx var atjaunināt šo paziņojumu par sīkfailiem. Ja grozījumiem būs nopietna ietekme, FedEx centīsies jūs par to informēt.