Nestandarta izmēra preces

Kā panākt drošu transportēšanu

Lai iepakotu lielas, smagas vai nestandarta izmēra preces, nepieciešama īpaša rūpība. Bieži vien šādas preces nevar kraut kolonnās vai novietot uz slīdlentes transportēšanas laikā. Iespējams, šo iemeslu dēļ jums nāksies piemaksāt par šāda priekšmeta sūtīšanu. Ja jūsu sūtījuma pārvietošana prasa īpašu attieksmi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Padomi nestandarta preču iepakošanai

Caurules

Smagas caurules ar siksnām ir jāpiesien pie paletes. Neveidojiet pārkares un pārliecinieties, vai paleti varētu kraut kolonnās. Vieglāka svara cilindrveida priekšmetus var ievietot trīsstūra formas sūtīšanas caurulē.

Nenostiprināti priekšmeti

Neiepakotus priekšmetus jāievieto kastē un/vai jāpiestiprina pie paletes.  Lai nopolsterētu asus stūrus, kas izvirzījušies uz āru, izmantojiet papildu polsterējumu. 

Asas malas un izvirzītas daļas

Asus priekšmetus var ietīt aizsargājošā iepakojuma materiālā, pirms tie tiek ievietoti kastē. Nekādā gadījumā nepieļaujiet elementu izvirzīšanos no kastes, jo tas rada bojājumu risku, kraujot kastes kolonnā. Ja nepieciešams, izmantojiet lielāku kasti vai pat paleti.

Smagas/liela izmēra preces

Pieļaujamais svars un izmēri dažādiem pakalpojumiem var atšķirties. Ja sūtījums pārsniedz 2,4 x 1,2 x 1,5 m (garums x platums x augstums) vai 500 kg, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas komandu.

240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

Marķēšana

Uz līdzenas virsmas uzlīmējiet marķējuma lapu un citas īpašas uzlīmes ar norādēm par sūtījuma pārvietošanas specifiku. Lai piestiprinātu tās uz koka, gumijas vai auduma, izmantojiet līmlentu, skavas vai līmi, lai nodrošinātu marķējumu rūpīgu piestiprināšanu. 

 

Padoms: ievietojiet marķējuma kopiju kastē. 

Droši un iepakots atbilstoši transportēšanai

Pievērsiet uzmanību iepakojumam

Iepakojumam jāatbilst mūsu minimālajām prasībām.

Papildu iepakošanas vadlīnijas