Nestandarta preces

Kā panākt drošu transportēšanu

Lai iepakotu lielus, smagus vai nestandarta izmēra priekšmetus, nepieciešama īpaša rūpība. Turklāt to pārvietošana arī prasa uzmanīgu attieksmi. Bieži vien šādus priekšmetus nevar kraut kolonnās vai novietot uz slīdlentes transportēšanas laikā. Iespējams, šo iemeslu dēļ Jums nāksies piemaksāt par šāda priekšmeta sūtīšanu. Ja Jūsu sūtījuma pārvietošana prasa īpašu attieksmi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Padomi nestandarta priekšmetu iepakošanai

Caurules

Smagas caurules var ar siksnām piestiprināt pie paletes, lai tās neveidotu pārkares un lai paletes varētu kraut kolonnās. Vieglāka svara cilindrveida priekšmetus var ievietot trīsstūra formas sūtīšanas caurulē.

Nenostiprināti priekšmeti

Lielus un neiepakotus priekšmetus ar siksnām jāpiestiprina pie paletes. Pēc tam ap to var izveidot koka aizsargrāmi vai pārklāt to ar kasti, kas izgriezta uz āru. Lai nopolsterētu asus stūrus, kas izvirzījušies uz āru, lietojiet vairāk ietinamo materiālu.

Asas malas un izvirzītas daļas

Asus priekšmetus var ietīt aizsargājošā iepakojuma materiālā, pirms tie tiek ievietoti kastē. Pārbaudiet, lai nekas neizspiežas no iepakotas kastes, jo tādējādi šādu kasti kraušanas laikā var sabojāt. Ja nepieciešams, izmantojiet lielāku kasti vai pat paleti.

Smagas/liela izmēra preces

Pieļaujamais svars un izmāri dažādiem pakalpojumiem var atšķirties. Ja sūtījums pārsniedz 2.4m x 1.2m x 1.5m (garums x platums x augstums) vai 500 kg, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.

240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

Marķēšana

Uz līdzenas virsmas uzlīmējiet marķējuma lapu un citas īpašas uzlīmes ar norādēm par sūtījuma pārvietošanas specifiku. Lai piestiprinātu tās uz koka, gumijas vai auduma, izmantojiet līmlentu, skavas vai līmi, lai nodrošinātu marķējumu rūpīgu piestiprināšanu.

DrošI un iepakots atbilstošI transportēšanai

Pievērsiet uzmanību iepakojumam

Iepakojumam jāatbilst mūsu minimālajām prasībām.

Vairāk padomi pakošanai