Začíname

Destinácia

Vyberte si zo širokej ponuky vnútroštátnych, exportných a importných služieb. Posielať môžete do viac ako 200 destinácií bez ohľadu na to, či hľadáte expresné doručenie alebo služby nákladnej prepravy.

Vaša zásielka

Svoj tovar, od dokumentov po kontajnery, môžete posielať do celého sveta bez ohľadu na jeho veľkosť. A ak je vaša zásielka objemná alebo ju potrebujete poslať urgentne, vybrať is môžete aj zo širokej ponuky špeciálnych služieb.

Pri príprave zásielky si pozrite naše informácie o balení, označovaní, preprave nebezpečného tovaru, preclení a kontrole vývozu.

Riadenie vyzdvihnutia

Objednajte si vyzdvihnutie online alebo telefonicky. Jednoducho si vyberte vhodné časové okno a kuriér vašu zásielku vyzdvihne u vás. Doručíme ju podľa zvolenej služby Express, Economy Express alebo špeciálnej služby.

Sledovanie

Vašej zásielke pridelíme sledovacie číslo, s ktorým môžete svoj tovar sledovať počas prepravy. Stiahnite si našu aplikáciu a dostávajte aktualizácie o stave svojej zásielky. Náš tím Oddelenia služieb zákazníkom vám s radosťou odpovie na všetky otázky.

Online registrácia

Zaregistrujte sa online a spravujte svoje zásielky na jednom mieste. Po registrácii môžete hneď začať posielať a využívať zvýhodnené ceny.

Začnite hneď

Ceny a prepravné časy

Zistite si cenu pre svoju zásielku.

Zaregistrujte a posielajte

Spravujte všetky svoje zásielky z jedného účtu za zvýhodnené ceny.