Saada suuri ja raskeid pakkeüksusi

Ükskõik, kas soovid saata kastitäie raamatuid, kaubaalusetäie telliseid või terve laevatäie autosid, võid alati kindel olla, et meiega saad raskeid koormaid saata.

Mida peetakse raskeks?

Ametlike eeskirjade järgi peetakse igat üle 23 kg kaaluvat pakki raskeks saadetiseks. Kuid see ei tähenda ilmtingimata, et saadetis peab minema kaubaalusele. Saadetisi, mis kaaluvad alla 70 kg, saab tavaliselt saata kaubaaluseta, see oleneb piirkonnast.

> > >

Mida peetakse suureks?

Kuigi suurtel kaupadel puudub ametlik liigitus, paigutatakse tavaliselt kõik kaubaalust vajavad saadetised siia kategooriasse.

 

Olenevalt valitavast teenusest võib suurtele saadetistele lisanduda ka ülemõõdulise saadetise lisatasu. Teenuste Economy või Domestic Services puhul kehtib see saadetistele, mille mõõtmed on suuremad kui 2,4 × 1,2 × 1,8 m. Express-teenuste puhul on need mõõtmed vastavalt 1,2 × 1,2 × 1,5 m.

50 0 k >

Mida peetakse suuremahuliseks?

Iga üksik pakkeüksus, mis on raskem kui 500 kg või kaubaalusele asetamiseks liiga suur, vajab ainulaadset lahendust, mida meie spetsialistide meeskond Sulle pakub. Näiteks luuktõstukiga transporditavad kaubad ja tööstusseadmed.

Saada suuri või raskeid saadetisi Sulle vajaliku kiirusega

Economy Express

* Parim hind

Economy Express on mõeldud neile, kes peavad looma tasakaalu kiiruse ja eelarve vahel, et suured ja rasked kaubad saadetaks kohale Sinu eelarvet lõhki ajamata.

Kuni 7000 kg

Express

* Kiire

Kui kõige olulisem on kiirus, siis on parim valik Express, kindlustamaks, et suured ja rasked kaubad jõuavad soovitud sihtkohta nii kiiresti kui võimalik, isegi kui tähtajaks on järgmine päev kell 9:00, 10:00 või 12:00.

Kuni 500 kg

Special Services

* Ainulaadsed saadetised

Ükskõik, kas tegemist on õhu-, mere- või maanteetranspordiga – või on see kiireloomuline ja vajab eriveokit –, meie spetsialistide meeskonna peale võite alati kindel olla. Nad valivad just Sinu saadetise jaoks sobivaima lahenduse.

Piiranguid pole

Pakenda suuri või raskeid saadetisi

Rasked kastid

Võtame kuni 70 kg kaaluvaid kaste vastu ilma kaubaaluseta, ent oluline on, et kõik saatmisprotsessis osalejad teaksid, et tegemist on raske saadetisega. Üle 23 kg kastide märgistamine sildiga „HEAVY” aitab tagada neid käsitsevate inimeste ohutust.

Kaubaalused

Täiuslik kaubaalus ei paku mitte ainult stabiilsust ja kaitset – see aitab vältida ka lisakulusid. Kuna meie tasud põhinevad kaalu ja mahu tervikul, siis kõik see, mis võtab lisaruumi või mis muudab kaubaaluse virnastamiskõlbmatuks, võib kaasa tuua lisatasusid.

Suuremahuline saadetis

Kui saadad midagi, mis on korrapäratu suurusega või mis ületab 500 kg, võib Sul pakendamisel ja saadetise saatmisel abi vaja minna. Võta ühendust klienditeenindusega, et saaksime Sind järgmistel toimingutel aidata.

Vormista tellimus

Ükskõik, kas soovid saata kastitäie raamatuid, kaubaalusetäie telliseid või terve laevatäie autosid, võid alati kindel olla, et meiega saad raskeid koormaid saata.

 

 

 

Jälgi oma saadetist

Kas saatsid oma raske või suure saadetise ära? Suurepärane! See jõuab ettenähtud saajani varem, kui arvatagi oskad.

Samal ajal saad saadetise kulgu jälgida, sisestades rakendusse Saadetise jälgimine oma saadetise numbri. Ükskõik, kas Sinu saadetised suunduvad tänava lõppu või teisele poole maakera – Sinu kaubad ei lahku hetkekski Su silme alt.