Veselības aprūpes nozares eksperti

Palīdzam glābt dzīvības un uzlabot dzīves kvalitāti

Loģistikas risinājumi veselības aprūpē saskaras ar specifiskām nozari regulējošām prasībām un izaicinājumiem. Mēs saprotam, ka tas nav sasitīts tikai ar pārvadājumiem no punkta A uz B. Tas ir atbalsts ārstniecības procesa nodrošināšanā un cilvēku dzīvas kvalitātes uzlabošanā. Piedāvājam tirgus līderpozīcijas nozares pārzināšanā un ekspertu atbalstu, lai palīdzētu veselības aprūpes profesionāļiem veikt tik svarīgo darbu.

Klīniskā izpēte

Klīnisko pētījumu nozarē ir augsta konkurence. Pētniecības un attīstības procesā ir svarīgs izpētes ātrums, bet jebkāda veida neatbilstība regulējošām prasībām var būt iemesls sasniegto rezultātu apšaubīšanai un kavēt to ieviešanu vai radīt finansiālus zaudējumus.

 

Jau 30 gadus sadarbojamies ar veselības aprūpes nozari un mūsu darbinieki zina, ar kādiem izaicinājumiem visbiežāk nākas sastapties pārvadātajiem klīnisko pētījumu un veselības aprūpes nozarē. Jūs varat paļauties, mēs Jūsu sūtītos klīniskos paraugus izpētes centrā nogādāsim laikā un kvalitatīvi.

 

Mēs varam uzlabot Jūsu piegādes ķēdes rezultātus veselības aprūpē, tostarp:

 

 • Līdz pat 40% samazinātas pārvadājumu izmaksas, apvienojot standarta pārvadājumu tīkla un Speciālā Servisa risinājumus.
 • Līdz pat 50% samazinātas iepakojuma izmaksas, piedāvājot augstas kvalitātes otreiz lietojamu iepakojumu.
 • 15% palielināta budžeta precizitāte, piedāvājot vienkāršu izcenojumu un maksājumu modeli.
 • 20% precīzākas noteikta laika piegādes, samazinot pārvadātāju skaitu katram sūtījumam.

Mūsu pakalpojumi

 

 • Salīdzinot ar speciallizētām transporta kompānijām, mūsu vienotajā pārvadājumu tīklā par 50% piegādes ķēdē tiek samazināta sūtījumu pārkraušana.
 • Pateicoties Eiropā unikālam sauszemes pārvadājumu tīklam, esam vienīgā ekspress piegāžu kompānija, kas nodrošina specializētu sūtījuma paņemšanu un piegādi saņēmējam.
 • Mūsu LRP atbilstošais, atkārtoti lietojamais augstas kvalitātes iepakojums lauj Jūsu sūtījumus pārvadāt droši.

Mūsu darbinieki

 

 • Lai nodrošinātu, ka adresāts saņem klīnisko pētījumu paraugus laikā, mūsu klientu apkalpošanas speciālisti vienojas ar adresātu par piegādi.
 • Speciālistu komanda uzrauga piegādes procesu, kontrolē temperatūru un ziņo par piegādes norisi.

Noderīga informācija, ko var lejupielādēt

Medicīnisko iekārtu nozare

Medicīniskās iekārtas palīdz glābt cilvēku dzīvības, tāpēc jo īpaša vērība tiek veltīta to izstrādei, ražošanai un uzstādīšanai. Ar tikapt lielu rūpību, atbildību un eksperta pieeju mēs attiecamies ikreiz, kad Jūs mums uzticat iekārtu piegādi klientiem. Šīs iekārtas ir ļoti svarīgas medīciniskajam personālam, lai varētu glābt dzīvības.

 

Lai veselības aprūpes iestādēs samazinātu izmaksas, kas rodas, izglabājot iekārtas, kas netiek lietotas, ir svarīgi atrast, uzticamu pārvadājumu pakalpojumu sniedzēju. Piegāžu nodrošinājums veselības aprūpes iestādēm, kas citiem varētu būt izaicinājums, ir mūsu specializācija. Eiropā veicam piegādes vairāk nekā 17 000 veselības aprūpes iestāžu.

 

Mēs varam uzlabot Jūsu piegādes ķēdes rezultātus veselības aprūpē, tostarp:

 

 • Vidēji par 3.5% samazinātas veselības aprūpes iestādes izmaksas medicīnisko iekārtu uzglabāšanai, pateicoties mūsu plašajam nākamās dienas piegāžu nodrošinājumam.
 • Līdz pat 50% samazināta iespējamība, ka medicīniskā iekārta netiks nogādātaveselības aprūpes iestādē ar transportēšanu saistītu risku dēļ.
 • Līdz pat 80% samazinātas steidzamu piegāžu izmaksas, apvienojot standarta pārvadājumu tīkla un speciāls sūtījumu paņemšanas un piegādes risinājumus.

Mūsu pakalpojumi

 • Piedāvājam nākamās dienas piegādi 96% Eiropas slimnīcu, kas ir par 7% vairāk kā mūsu konkurenti.
 • Mūsu servisa kvalitātes rādītājs ir 98%, kas ir par 2% augstāks kā vidēji nozarē.
 • Esam vienīgais pārvadātājs, kas vienā kontaktpunktā piedāvā integrētos gaisa, sauszemes un Speciālā Servisa pārvadājumu risinājumus.

Mūsu darbinieki

 • Mūsu veselības aprūpes nozares speciālisti piedāvā Jums vienu TNT kontaktpunktu veselības aprūpes nozares pārvadājumu risinājumiem.
 • Specializētā veselības aprūpes nozares klientu apkalpošanas komanda darbojas proaktīvi, uzraugot sūtījumus no to paņemšanas līdz piegādei, aktīvi risina servisa kļūmes (ja nepieciešams) un nodrošina Jums iespēju izsekot sūtījumu transportēšanas laikā.

Noderīga informācija, ko var lejupielādēt

Sazināties ar veselības aprūpes nozares ekspertiem