Atmuitošana

Nosūtot preces uz ārzemēm, atmuitošana var radīt aizkavēšanos. Uzziniet ar sūtījumiem uz ārzemēm saistītās muitas procedūras un kā samazināt sūtījuma uz robežas pavadāmo laiku.

Atmuitošanas pamatprincipi

Nosūtīšanas noteikumu noskaidrošana

Eksporta noteikumi var atšķirties atkarībā no valsts, uz kuru vēlaties veikt sūtījumu. Pārliecinieties, ka esat labi iepazinušies ar licencēšanas noteikumiem, īpašiem noteikumiem un ierobežotas aprites un aizliegto preču sarakstu valstī, uz kuru veicat nosūtīšanu.

Dokumentācijas sagatavošana

Ja vēlaties izvairīties no aizkavēšanās pie robežas, tad ir svarīgi savlaicīgi sagatavot nepieciešamos dokumentus. Pārliecinieties, vai komercrēķinā ir norādīta visa nepieciešamā informācija, jo muitas iestādes to izmanto sūtījuma klasificēšanai un apstrādei.

Nodevas un nodokļi

Par starptautiskiem sūtījumiem bieži vien ir jāmaksā importa nodevas un nodokļi, tomēr tam nav jāpārsteidz jūs nesagatavotus. Nodokļi un nodevas atšķiras atkarībā no galamērķa un sūtījuma vērtības, tāpēc savlaicīgi noskaidrojiet, cik jums vai saņēmējam būs jāmaksā.

Atvieglojiet un paātriniet nosūtīšanas procesu ar TNT

Adreses pārbaude

Muitā parasti ir jāpārbauda sūtījuma izcelsme un galamērķis. Mūsu datubāzē notiek automātiska adrešu pārbaude, tādēļ jūs jau iepriekš zināt, vai jūsu preces varēs sasniegt galamērķi.

Digitāls komercrēķins

Pilnībā aizpildīts un saprotams komercrēķins ir svarīgs nosacījums sūtījuma atmuitošanai bez aizķeršanās. Izveidojot digitālu komercrēķinu vietnē myTNT vai lejupielādējot veidni no mūsu vietnes, atmuitošanas process noritēs ātrāk.

Izsekošana no durvīm līdz durvīm

Pēc tam, kad sūtījums ir pārvests pār valsts robežām, tas nepazūd, un jums būtu vienmēr jāredz tā atrašanās vieta. Izsekošanas funkcija ļauj redzēt sūtījuma atrašanās vietu visā pasaulē un informē, kad mēs paredzam tā nogādāšanu galamērķī.

Par eksportu un importu