Muitas pakalpojumi

Savlaicīgi starptautisku sūtījumu pārvadājumi no durvīm līdz durvīm

Lai Jūsu sūtījums galamērķī nonāktu savlaicīgi, izmantojiet priekšrocības, ko sniedz mūsu ekspertu lokālās likumdošanas un jaunāko muitas prasību zināšanas

 

TNT Jums piedāvā vairāk nekā 70 gadu pieredzi starptautisku pārvadājumu nodrošināšanā, eksporta kontrolē, importa un eksporta noteikumu jautājumos, kā arī muitas procedūru atbilstības ievērošanā.

 

Mūsu pakalpojumu klāstā:

  • Pilnībā pārvaldītas muitas procedūras
  • Efektīva, savlaicīga un precīza muitas procedūru izpilde
  • Eksperti, kas specializējušies lokālo muitas jautājumu risināšanā vairāk nekā 200 valstīs
  • Skaidra un atbilstoša informācija par muitas jautājumiem pārvadājumu laikā
  • Atbilstības nodrošināšana, aizpildot deklarācijas Jūsu vārdā


Muitas papildus pakalpojumi

Nodokļu un nodevu apmaksa

Pēc klienta pieprasījuma muitas procedūru izpildes laikā veicam nodevu un nodokļu apmaksu, šādi nodrošinot, ka Jūsu sūtījums netiks aizkavēts.

 

Piegādes nodevas apmaksātas (DDP)

Jūs varat palīdzēt savam klientam, sedzot visus ar preču nosūtīšanu saistītos izdevumus, tostarp nodevas un lokālos nodokļus, ja to ļauj saņēmēja valsts likumdošana.

 

Varam šos izdevumus segt Jūsu vārdā un pēc tam par tiem piestādīt rēķinu.

 

Īpašas darbības muitā

Ja Jums ir jāatgriež defektīvas preces vai jāveic īslaicīgs imports/eksports, varam izsniegt nestandarta muitas deklarācijas un tranzīta dokumentus.

 

Citas valsts aģentūras

Ja Jūsu sūtījuma (piem., medicīnas vai telekomunikāciju ierīces) muitošanas procesā ir iesaistītas valdības aģentūras un regulējošās prasības, Jūs varat paļauties uz mūsu atbalstu.

 

TNT ir sertificēts: AEO (Authorised Economic Operator): Atzīts uzņēmējs, PiP (Partners in Protection): Partneri aizsardzībā, STP+ (Secure Trade Partnership Plus): Droša tirdzniecības aizsardzība un C-TPAT (Customs-Trade Partnership Against Terrorism): Muita, tirdzniecības partnerība pret terorismu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par muitas pakalpojumiem?