Lielu un smagu vienību sūtīšana

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nosūtīt pilnu kasti ar grāmatām, paleti ķieģeļu vai veselu transportlīdzekļu kolonnu, jūs varat rēķināties ar mums smago vienību pārvadāšanā.

Kas tiek uzskatīts par smagu?

Ikviena paka, kuras svars pārsniedz 23 kg, saskaņā ar oficiālajiem regulatoriem tiek klasificēta kā smags sūtījums. Tomēr tas nenozīmē, ka tā noteikti būs jānovieto uz paletes. Sūtījumi, kuru svars nepārsniedz 70 kg, parasti var tikt sūtīti bez paletes, taču tas mainās atkarībā no reģiona.

> > >

Kas tiek uzskatīts par lielu?

Lai gan nepastāv lielu preču oficiāla klasifikācija, parasti jebkura vienība, kas ir jānovieto uz paletes, tiek ietverta šajā kategorijā.

 

Lieliem sūtījumiem var tikt piemērota izmēru pārsniegšanas maksa atkarībā no jūsu izvēlētā pakalpojuma. Ekonomiskajiem un iekšzemes pakalpojumiem tas ir attiecināms uz sūtījumiem, kuru izmēri pārsniedz 2,4 x 1,2 x 1,8 m. Express pakalpojumiem — 1,2 x 1,2 x 1,5 m.

50 0 k >

Kas tiek uzskatīts par negabarīta izmēru?

Jebkurai atsevišķai vienībai, kas ir smagāka par 500 kg vai ir pārāk liela, lai tiktu novietota uz paletes, būs nepieciešams īpašs mūsu komandas izstrādāts risinājums. Piemēram, ar kravas automobiļa pakaļējā borta pacēlāju paceļamas preces, rūpnieciskais aprīkojums.

Lieli vai smagi sūtījumi jums nepieciešamajā ātrumā

Economy Express

*Vislabākā cena

Ja ir nepieciešams sabalansēt sūtīšanas ātrumu un budžetu, Economy Express nodrošina jūsu lielo un smago preču ekonomisku nosūtīšanu.

Līdz 7000 kg

Express

*Ātri

Ja svarīgākais ir ātrums, Express ir labākā izvēle, lai nodrošinātu jūsu lielo un smago preču nogādāšanu galamērķī pēc iespējas ātrāk, pat ja tas ir līdz nākamās dienas pulksten 9.00, 10.00 vai 12.00.

Līdz 500 kg

Speciālais Serviss

*Unikāli sūtījumi

Vai tas ir gaisa, jūras vai sauszemes transporta kravas pārvadājums — vai arī tas ir steidzams un tam ir nepieciešams īpaši nozīmēts transportlīdzeklis — jūs varat paļauties uz mūsu ekspertu komandu, lai atrastu jūsu sūtījumam piemērotu risinājumu.

Viss un jebkas

Lielu un smagu vienību pakošana

Smagas kastes

Mēs pieņemam kastes svarā līdz 70 kg bez paletes, taču ir ļoti svarīgi, lai visi sūtījuma procesā iesaistītie zinātu, ka tas ir smags sūtījums. Kastu, kuru svars pārsniedz 23 kg, marķēšana ar uzlīmi “HEAVY” (SMAGS) palīdz nodrošināt darbinieku drošību.


Paletes

Ideālā palete ne tikai sniedz stabilitāti un aizsardzību — tā arī palīdz izvairīties no papildu izmaksām. Tā kā maksas tiek aprēķinātas pēc svara un tilpuma kombinācijas, jebkas, kas aizņem papildu vietu vai neļauj paleti kraut vienu uz otras, varētu radīt papildu piemaksas.

Negabarīta izmēri

Ja jūsu sūtījums ir neregulāra izmēra vai tā svars pārsniedz 500 kg, jums var būt nepieciešama palīdzība, lai to iepakotu un nosūtītu. Lūdzu, sazinieties ar Klientu apkalpošanas nodaļu, lai mēs varētu jums palīdzēt veikt nākamās darbības.

Veiciet rezervāciju

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nosūtīt pilnu kasti ar grāmatām, paleti ķieģeļu vai veselu transportlīdzekļu kolonnu, jūs varat rēķināties ar mums smago vienību pārvadāšanā.

 

 

 

Izsekojiet savu sūtījumu

Atdevāt savu smago vai lielo sūtījumu? Lieliski! Tas nokļūs pie saņēmēja ātrāk nekā jūs domājat.

Tikmēr jūs varat izsekot tā ceļam, ievadot sava sūtījuma (nosūtīšanas) numuru vietnē Izsekot. Neatkarīgi no tā, vai sūtījums tiek piegādāts tepat tuvumā vai pāri puspasaulei, jūsu preces vienmēr var palikt jūsu redzeslokā.